FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS Crea-Trona® 240cps

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: SMARTLABS Crea-Trona® 240cps

Příspěvekod Reno » stř, 26 led 2011, 08:24

WildOrchid píše:takze staci spetka k tomu kreatinu, a bude to mit lepsi ucinek, jo?
No, asi uz z nikoho lepsi odpoved nevytahnu..
prinejhorsim se mi to projevi az pred republikou kdy si planuju koupit Crea Trona

lepší odpověď jsem si nechal až na teď: na jeden gram kreatinu dej přesně 1,2357832 gramu jedlé sody. Musí to být naprosto exaktně, jinak to nebude vůbec fungovat, ba naopak,
ještě to absorpci zhorší a bude to jako kdybys to spláchla do hajzlu.
takže tohle je naprostá nutnost
http://www.kramky.cz/vahy/laboratorni-v ... 210g00001g
Reno
Site Admin

Příspěvekod WildOrchid » čtv, 10 úno 2011, 14:09

jeste jeden blbej dotaz :)

v clanku o kreatinu a na monohydratu se pise, ze se ma brat po treninku. Na Crea Trona ze se bere pred treninkem. Proc? Ja teda monohydrat brala pred i po treninku - protoze se vsude pise neco trochu jinyho, a v pixle toho bylo za dobrou cenu dost. U Crea Trona si to ale takhle zvysovat nemuzu, kdyz to vyjde s doporucenym davkovanim jen na 40 dni, a za dvojnasobnou cenu.

Draper: kdyz jsi daval kreatin se sodou, mels k tomu i sacharidy nebo ne? a brals to na lacno nebo po jidle?
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Reno » čtv, 10 úno 2011, 14:29

ten kreatin se v těle chvilku podrží. to není jako kafe, že to působí 2 hodiny. takže řešit jestli se to má pít z úplňku v pozici lotosového sedu je fakt zbytečné...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Mira » úte, 15 bře 2011, 12:55

Tak jsem zkusil novou cretronu. Kdysi dávno jsem zkoušel i crealkalin od kohosi ani už nevim koho, jo už vim :-) aminostar, byla to pěkná sračka!! Účinek žádnej, tím že jsem ho nekupoval a nevyhodil za něj žádný love tak mě to nesralo ale obrázek jsem si na to udělal a řekl jsem si že za takové sračky peníze už dávat nebudu a když už tak zůstanu u klasickýho monohydrátu. Proto i u nákupu creatrony jsem nejdřív váhal, ale řekl jsem co už, se smartlabsem jsem spokojenej tak těm klukům ušatým budu zase věřit a zkusim ho. Taky trochu pomohlo to, že tu psal melounek že nabral 4kg. Což jsem bral teda s rezervou... No už to zkrátim :-D Bral jsem 4 kapsle ráno a 4 přes den jak je psáno na obale. Po dobrání balení jsem byl a jsu 5kg navrchu což se mi nikdy s creatinem nepovedlo!!! Síla šla nahoru taky vcelku obstojně!! Už dva týdny ho neberu a tělesná hmotnost se stále drží, takže spokojenej su maximálně a o dalším nákupu za nějákej čas už přemýšlet nebudu. Tímto chci smatrlabsu poděkovat za další funkční doplněk...
Mira

Příspěvekod witt » stř, 10 srp 2011, 20:42

zeru 15 kapsli Creatrona denne + 12 tablet Tribestanu denne a citit to je, dost dobra pumpa, sila taky povylezla a lepsi rege
witt

Příspěvekod Krieger » stř, 5 říj 2011, 16:49

Objednal jsem si jedno balení tohoto Kreatinu a zajímalo by mě jak dlouho ho můžu brát v kuse? Dva měsíce a pak měsíc pauza?
Krieger

Příspěvekod Lifter675 » stř, 5 říj 2011, 19:22

Krieger píše:Objednal jsem si jedno balení tohoto Kreatinu a zajímalo by mě jak dlouho ho můžu brát v kuse? Dva měsíce a pak měsíc pauza?

můžeš i 4 měsíce. To co si napsal je ale asi optimální
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Krieger » úte, 25 říj 2011, 10:34

Beru to podle etikety. Akorát mě trochu mate tahle věta:
Ve dnech tréninku 3 kapsle ráno na lačno a ve dnech volna 3 kapsle po probuzení.
Podle mě to vyjde na stejno ne?
Krieger

Příspěvekod Cynik » úte, 25 říj 2011, 10:36

Ano.
Cynik

Příspěvekod Krieger » stř, 2 lis 2011, 11:50

Ještě mám malý dotaz. Někde jsem četl článek o tom že když berete Creatin tak není dobré pít kávu. Já si dávám v práci denně jeden šálek kávy. Je to problém?
Krieger

Příspěvekod Cynik » stř, 2 lis 2011, 13:16

1-2 kávy nejsou problém.
Tipoval bych, že to to vzniklo tím, pokud budeš mít špatný pitný režim podpořený kofeinem - tzn. odvodňuješ se - tak budeš těžko cítit zavodnění (přibírání) na kreatinu.

A co na to nějaká studie, japa to společně nefunguje? :)

Effect of caffeine ingestion after creatine supplementation on intermittent high-intensity sprint performance.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21207054

The present study determined that caffeine ingestion after creatine supplements augmented intermittent high-intensity sprint performance.

-----------------------

The possible combinatory effects of acute consumption of caffeine, creatine, and amino acids on the improvement of anaerobic running performance in humans.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20934602

These findings suggest that the acute ingestion of this preexercise supplement may be an effective strategy for improving anaerobic performance, but appears to have no effect on aerobic power.

Takže LOL
Každopádně pořádně pít :) ...dihydrogen monoxid H2O.
Cynik

Příspěvekod josef » stř, 2 lis 2011, 13:43

Já piju 5-8 kafí denně a monohydrát mě vždycky alespoň zavodnil :-) Musel jsem ale hodně pít, ale tak to je samozřejmost.
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod raziel » pon, 26 bře 2012, 23:02

V kruhu mych pratel padl dotaz, jaky je rozdil mezi "3 kapsle ráno na lačno" a "3 kapsle ráno po probuzení" v treninkovem a netreninkovem dni? Jestli je tam opravdu rozdil nebo zdali se pouze jedna o cestinarkou lahudku?
Jednou takhle u ortopeda "roztahnete nohy, ted vas pane opicham"
raziel

Příspěvekod Raptor » úte, 27 bře 2012, 05:19

raziel píše:V kruhu mych pratel padl dotaz, jaky je rozdil mezi "3 kapsle ráno na lačno" a "3 kapsle ráno po probuzení" v treninkovem a netreninkovem dni? Jestli je tam opravdu rozdil nebo zdali se pouze jedna o cestinarkou lahudku?

a co jinak na vojně razi, líbí se ti tam?
Raptor

Příspěvekod raziel » úte, 27 bře 2012, 21:34

Jde jen o to, jaky je rozdil, kdyz to da clovek na lacno nebo kdyz to da az po jidle? (asi v delce traveni) A jak moc to teda ovlivni vykon ten den?
Jednou takhle u ortopeda "roztahnete nohy, ted vas pane opicham"
raziel

PředchozíDalší

Zpět na Eshop