FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Valentin Dikul

Síň slávy - fotografie a videa

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Reno » pát, 30 bře 2007, 17:10

btw. jaký je problém naložit na záběru normální činku, pak hodit záběr na Dikula a potom znovu na činku, teď už s dutýma kotoučema? To je na margo těch úvah, jestli by se mu ta činka vymrštila nebo ne...
Reno
Site Admin

Příspěvekod g_dgrim » sob, 31 bře 2007, 15:57

http://www.youtube.com/watch?v=BqxEfB5-Lv8

nech sa paci, tu mate vsetky tri lifty po kope na youtube
Vojto čo vygrcal, utrel vrchom pyžama, chrumky zadupané do drahého Peržana.
g_dgrim

Příspěvekod DrLift » pon, 2 dub 2007, 06:09

No problem je, ze on podle vsecho zavodeni az tak v prdeli nema. Vyhrozoval ze to ukaze na zavodech, ale nejak mu to jeste nikdy nevyslo.... to je trosku divny.
DrLift
Guru

Příspěvekod Down.WTS » sob, 4 srp 2007, 14:29

Jednu věc nepochopim, když srovnám ten dřep s ostatními nad 400 tak tam jsou jištěni ze všech stran a on si s tim ještě pochoduje......+ ještě ten nejištěnej bench, ten chlap je magor.....

jestli je to fake, tak je to sakra dobře propracovaný včetně prohnutí osy.......
Down.WTS

Příspěvekod zk » pon, 6 srp 2007, 08:34

podle me to muze bejt pravda. obecne ve vychodni evrope je spousta silnejch lidi, ktery proste nemaji zavodni ambice. u nas ve varsave v posilce je napriklad kluk, kterej ma asi 100kg, v posilce porad keca a flaka se, porad si hraje s telefonem, prestavky mezi seriema ma kolem 10 min a minule kdyz dopsal asi 150. SMS-ku tak si lehnul na bench a smrknul tam 8 opakovani se 160kg, jako by to nic nevazilo.

takovy lidi me hrozne serou :evil:

zk
zk

Příspěvekod DrLift » pon, 6 srp 2007, 09:16

zk píše:podle me to muze bejt pravda. obecne ve vychodni evrope je spousta silnejch lidi, ktery proste nemaji zavodni ambice. u nas ve varsave v posilce je napriklad kluk, kterej ma asi 100kg, v posilce porad keca a flaka se, porad si hraje s telefonem, prestavky mezi seriema ma kolem 10 min a minule kdyz dopsal asi 150. SMS-ku tak si lehnul na bench a smrknul tam 8 opakovani se 160kg, jako by to nic nevazilo.

zk

Cetl jsem s nim rozhovory v casopise Mir Sily. Ukazoval tam ty sve vykony reporterum a tvrdil, ze je ukaze nekde na zavodech. Na zavodech neukazal nakonec nic.

Vykony, o kterych nekdo pise, ze je videl atd. beru vzdy s velkou rezervou. Pokud to ten dotycny neda na zavodech, obavam se, ze neni duvod tomu verit.
DrLift
Guru

Příspěvekod zk » pon, 6 srp 2007, 19:19

DrLift píše:
zk píše:podle me to muze bejt pravda. obecne ve vychodni evrope je spousta silnejch lidi, ktery proste nemaji zavodni ambice. u nas ve varsave v posilce je napriklad kluk, kterej ma asi 100kg, v posilce porad keca a flaka se, porad si hraje s telefonem, prestavky mezi seriema ma kolem 10 min a minule kdyz dopsal asi 150. SMS-ku tak si lehnul na bench a smrknul tam 8 opakovani se 160kg, jako by to nic nevazilo.

zk

Cetl jsem s nim rozhovory v casopise Mir Sily. Ukazoval tam ty sve vykony reporterum a tvrdil, ze je ukaze nekde na zavodech. Na zavodech neukazal nakonec nic.

Vykony, o kterych nekdo pise, ze je videl atd. beru vzdy s velkou rezervou. Pokud to ten dotycny neda na zavodech, obavam se, ze neni duvod tomu verit.

to je prevda. je spousta mistru sveta, ktery v posilce benchli 300kg a pak na zavodech bojujou se 150

stejne jako jeden klaun v posilce, ktej se nedavno chlubil ze drepne 130kg. jelikoz vypada jak zavodni komar, moc jsem mu neveril. pak si to nalozil na zada, drepnul cca 10cm, rval u toho jako kdyby to byl svetak, hodil to na stojany a steknul na me: "vidis, rikal jsem ti to!"
:lol:

zk

zk
zk

Příspěvekod DrLift » úte, 7 srp 2007, 06:24

zk píše:stejne jako jeden klaun v posilce, ktej se nedavno chlubil ze drepne 130kg. jelikoz vypada jak zavodni komar, moc jsem mu neveril. pak si to nalozil na zada, drepnul cca 10cm, rval u toho jako kdyby to byl svetak, hodil to na stojany a steknul na me: "vidis, rikal jsem ti to!"
:lol:

zk

Hehe, to je dobry. Ja bych tem jeho 130kg asi veril. U nas v posilce tohle byl prvni osobacek pro temer vsechny kluky :)

U nas ve meste je fitko a tam zase maji zvyk nechodit bench az na prsa. Ne ze bych byl jinej kdyz jsem zacinal (trenoval jsem tehdy doma a pak sam na vojne), ale to fitko vedou kluci, ktery u nas drive delali trojboj ....
DrLift
Guru

Příspěvekod keba » pát, 29 kvě 2009, 06:42

Další Dikulova videa na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=bth6sW7YBIo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4G1vrAx77Z4&feature=related

Jestli to tedy je on.Furt mi vrtá hlavou jestli to je či neni fake jeho trojboj.Za mě řikám fake.Jedinej uvěřitelnej mi přijde bench.Snad nevadí že otevírám starší topic.Máte ještě někdo jeho videa nebo záznamy o něm?
keba

Předchozí

Zpět na Hall of fame