FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

CIZOPASNIK video

Síň slávy - fotografie a videa

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Tradewind » pát, 20 led 2006, 14:49

Lifter750 píše:Snad bude MudrLift hodnej..pro většinu kluků to bude 1.singl soutěž v trojboji.
Frk, Slovák, Pánek zatím pouze benčovali 5 soutěží, 2x pozvedali a jednou závodili v družstvech.
Své sehraje i nervozita. Uvidíme. Rád bych je viděl na Čechách a pak na MČRJ. Jirka Hačkulič tam zkusi mistrovskou, čímž by se chtěl vyhnout Čechám. Cizopasníkovi budu držet palce. Jak jsi se vůbec vypořádal s nervozitou u nás v Boru? A líbilo se? Příště přitvrdíme v pravidlech. Škoda, že jste museli brzo domů.

Jsem zvedavy hlavne na Zdenkovy benche, at mam pak zas trochu motivaci :D ...

U vas v Boru bylo super, byl jsem rad ze jsme sli hned jako prvni, takze jsem se nemusel klepat celou soutez. A nervozni jsem ze zacatku byl, ale pri soutezi uz to asi vnimat ani nejde ... Jinak soutez byla skvela, libilo se mi ze tam bylo hlavne tolik lidi ... a MP3 prehravac byla suverene nejlepsi cena, akorat do nej porad kupuju baterky, strasnej zrout. ( asi je to tim ze ho nosim skoro vsude :D )
Tradewind

Příspěvekod Lifter750 » pát, 20 led 2006, 14:53

Měl jsem z toho docela dobrej pocit. O Tvém skládacím mostu se vypráví po Boru pořád.
Udělej si čas na Open-air v září a pak snad dorazíš obhájit na 2.ročník v zimě.
A na ten Bornej poskládej družstvo, ať je prdel.
25.listopad 2006 - Poslední závod GPA 2006 Benchpress v Kamenickém Šenově ,www.arena-cl.com
Lifter750

Příspěvekod el džej » pát, 20 led 2006, 14:58

Tradewind píše: MP3 prehravac byla suverene nejlepsi cena, akorat do nej porad kupuju baterky, strasnej zrout. ( asi je to tim ze ho nosim skoro vsude :D )
Vřele doporučuju vymoženost posledních 40 let, tzv. akumulátor tj. dobíjitelná baterie :oops: :D :arrow: , a pak tzv. nabíječku :D

Obrázek (tohle dealování není :D pže ty nabíječky se nějakou dobu ještě prodávat nebudou :twisted: )
el džej
Pubescent

Příspěvekod CIZOPASNIK » pát, 20 led 2006, 14:59

lifter750- v Boru to bylo super, trosku jsem znervoznel kdyz jsem si oblikl triko a wind mi oznamil ze jako za zhruba 3,451vteriny mam prvni pokus :lol: ale fakt se mi tam libilo
CIZOPASNIK

Příspěvekod Tradewind » pát, 20 led 2006, 15:13

Lifter750 píše:Měl jsem z toho docela dobrej pocit. O Tvém skládacím mostu se vypráví po Boru pořád.
Udělej si čas na Open-air v září a pak snad dorazíš obhájit na 2.ročník v zimě.
A na ten Bornej poskládej družstvo, ať je prdel.

O mem mostu. haha :lol: To je jeste vsechno daleko, ale vyhledove bych rad prijel pristi rok znovu ...

el džej píše:Vřele doporučuju vymoženost posledních 40 let, tzv. akumulátor tj. dobíjitelná baterie :oops: :D :arrow: , a pak tzv. nabíječku :D

Dik, porad si namlouvam, ze se mi to nevyplati, ale asi nakonec podlehnu a koupim to. :D
Tradewind

Příspěvekod CIZOPASNIK » sob, 28 led 2006, 21:41

posledni report, dnes jsem testoval zaklady, tradewind kontroloval, mam to nastaveny fakt opatrne, ty prvni pokusy mam udelany tak lehky abych to dal i kdyby me nekdo o pulnoci vzbudil, hloubku uz mam na drepu bez problemu takze ve stredu posledni simrani na 50% a v sobotu to holt nejak dopadne :roll: :lol:
CIZOPASNIK

Příspěvekod Tradewind » sob, 28 led 2006, 21:50

No a protoze Cizo nechtene zapomel dopsat to nejdulezitejsi (tedy cisla), tak ja jen dodam ze pujde 260-150-250. :wink:
Tradewind

Příspěvekod CIZOPASNIK » sob, 28 led 2006, 23:13

Tradewind píše:No a protoze Cizo nechtene zapomel dopsat to nejdulezitejsi (tedy cisla), tak ja jen dodam ze pujde 260-150-250. :wink:

sakra chlape! to melo bejt tajny a ty na me prasknes tyhle zebracky vykony, ja te fakt zastrelim :)
CIZOPASNIK

Příspěvekod Velmen » sob, 28 led 2006, 23:36

Sakra to vypada hodne dobre tak drzim palce!!! :wink:
Velmen

Předchozí

Zpět na Hall of fame