FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

sannystyle

Síň slávy - fotografie a videa

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

sannystyle

Příspěvekod sanny » ned, 15 led 2006, 17:46

Ked tak kukam, ze tu kazdemu zasieram topic ( v mojom logu mozme pouzivat hrubsie slova , nevhodne z ust damy 8) ), tak si ho budem tu sama zasierat.

Ako kazdo Novorocne sa snazim zbavovat nejakych par kil (citaj gramov) po Vianociach. Jedine obdobie, kedy si dobrajem vela veci, kt si nedoprajem cez rok. Tento rok som asi prvy krat nepribrala :shock:
Jedla som bryndzove halusky a spisske pirohy, pizzu, vyprazane kuracie prsia, malo sladkeho, dokonc a chipsy, jeden nechceny opijas vinom 2 dni pred silvestrom asi pol litra slivovice za celu dobu co som bola na SK ( aj na horach, aby som nebol nejaky ozran heh)
Mesiac som necvicila, mozno az nejaky sval odisiel, ale aspon si telo oddychlo. Trosku som si polyzovala, aspon som zmenila sport. Posledne dni som moc nejedla, takze aspon zaludok mam stiahnuty.
Takze plan je trosku sa okraslit, zbavit sa trosku zbyocneho tuku.

Vaha 75kg ak ma vaha neklamala a chcem to dat na 70kg ale aj 72 sa potesim, lebo si nefandim. hnejake CM neviem.
Skor to chcem len kvoli vahe, nech som lahsia vahovka. Taka tucna sa necitim. Pas by som si dala osekat sekerkou, a vytvarovat ju ako mikelandzelove sochy.Ostastne nie je take tragicke.

Strava: zatial to nejdem magiciky prepocitavat, to co nemam jest to nebudem jest. Ale este nejake sacharidy si necham, mam cas ich pomaly priskrcovat.
Trening: asi nieco kruhove, fujj + nejaka aerobka fujj, ale to este presne nemam napisane.
Dnes idem prvy krat cvicit po dlhej dobe, takze to bude take vsetko trosku. Urcite sa nezrieknem drepov, benchov, mrtvol. Trosku aerobky v podobe biku (mozno spinnig), ten kick box aerobik a musim aj moje nove boxerske rukavice vyskusat, pojdem na mech (tam je taka jedna hodina Punch out), mozno nejake schody, nech tie aerobky su pestre a neberiem to ako trest.
Nejake fotky sem mozno prihodim ak sa mi to podari.
To co som tu napsiala neznie nejak prepracovane, ael polepsim sa!
idem radsej teraz do posilky a prekonat to ako sa mi nechce.Obrázek
to bolo auguste tohoto roku, vaha 74kg, toto neni moj idela, tak vyzeram asi aj teraz( ak sa nemylim). skusim urobit nejaku novsiu foto

http://www.sannystyle.sk/test/gB.htm#B
tu su fotky z nedokonceneho webu, kt neviem ci este uzrie svetlo vyhladavaca. Tu je vaha 67-68 ak sa dobre pamatam z 2002 roku a ta ciernobiela z 2001. To mlade dievatko som bola ja :)
Preco ludia piju a potom soferuju, ked mozu hulit a lietat?
sanny

Příspěvekod PetkaB » ned, 15 led 2006, 18:21

Tak hurá,aspoň tu nejsem jediná na dietě:-)...ale jak se tak dívám na ty fotky,nevím,co chceš hubnout:-)každopádně držím palce!
Každý máme něco.Třeba někdo má..ve všem jasno.
PetkaB
Moderator

Příspěvekod stanley » ned, 15 led 2006, 18:34

Nuz Sanny sa bohuzial mily a hentak uz nevyzera ... predsalen kusok pribudlo tam kde netreba a stratil sa trocha "shape" sposobeny pauzou v cviceni.
Opilec s flaskou pod hlavou,
zivy sa tekutou potravou,
nemava problemy so stravou,
trpi len zaludka otravou.
stanley

Příspěvekod sanny » ned, 15 led 2006, 20:45

Tak ako som vyzerala pred par rokmi teda nevyzeram, vsak si ma Peti tak zrychlika vidiela.
a ta foto v plavkach je pred poslednou silovkou,kde som urcite nieco dala na seba, ale vahovo som na tom bola rovnako v decembri. Sice si ma Stan vidiel, ale v plavkach este nie 8)

dnesny trening:
niet moc o com rozpravat. Ten krat po prve to bolo tazke, tak aj dnes. Urobila som hornu cas tela, vsetko v superseriach miest kruhoveho treningu, lebo tam bolo milion ludi. Nieco ako hrudnik a chrbat, biceps a tricpoes, ramena same so sebou a brucho same zo sebou. do toho na zaciatku 10 min steper a na koniec 20 min bike. stacilo.
strava o niciom. Nestihla som nakupit. Rano nic, to sa mi nestalo uz velmi dlho, desiata jablko a kusok neskor jogurt. Skory obed ( hlad z rana predsa prisiel) len vacsi tmavy rohlik a cottage ( cely) a pootm som nejak nejedla :? a vecer trening a teraz konecne protak ( trosku mlieka som dala, nech to chuti a nech mam na neho chut kazdy den)
no nic moc, co uz
sanny

Příspěvekod stanley » ned, 15 led 2006, 22:51

V plavkach sice ne ale videl som rozdiel august-januar
Opilec s flaskou pod hlavou,
zivy sa tekutou potravou,
nemava problemy so stravou,
trpi len zaludka otravou.
stanley

Příspěvekod PetkaB » pon, 16 led 2006, 11:32

Sanny,já myslím,že pokud nemáž možnost udělat aktuální foto "před",dá se použít některá z prosincových závodů v HC v Praze...
PetkaB
Moderator

Příspěvekod Lear » pon, 16 led 2006, 13:19

A kde na tobe tech 74 kg proboha je? Podle te fotky bych hadal tak o 15 kg min..
Lear

Příspěvekod sanny » pon, 16 led 2006, 13:40

Lear píše:A kde na tobe tech 74 kg proboha je? Podle te fotky bych hadal tak o 15 kg min..

No proste su dobre schovane, nieco je kostra, nieco svaly a nieco sadlo 8)

peti: na tych fotkach zo zavodov neni nic dokopy vidiet
stan:je vidiet rozdiel, pozrela som sa dnes do zrkadla po dlhom case ( doma radsej okrem maleho kupelnoveho zrkadla nemam) ale asi je vidiet to, ze som trosku splasla a svaly su v cudu. Urobim asi nejake nove, ak sa bude dat.
sanny

Příspěvekod sanny » pon, 16 led 2006, 21:56

rozbiehaci trenig c.2:

chcela som ist nozky, len som nepocitala z unavou ( kedze som zacala s treningom po 21h).
To mi az tak nevadilo, ako krce, ktore som dostavala pri zadnych vypadov..no nic moc. Nie to ze moje ego trpelo, musela som davat take male vahy, ze som sa sama pred sebou hanbila.
Zacala ma zlobit jedna noha, tie po...e iliopsy mi nedaju pokoj. Obcas mam pocit, ze to moze byt psychicke :) AJ vcera aj dnes, ako som sla do posilky, tak som tu nohu citila, pritom som este nic nerobila...uvidime. Aj tak som si ju cez trening nevsimala, ale tie krce ma zaskocili.
Drpovala som, nic moc, vaha pre skolaka a strasne mi to neslo 8) , technika, stabilita vsetko v haji. Drepy som kombinovala hned s vypadmi vpred na steper s malymi cinkami. Dalsie maly byt mrtve tahy z vystr.nohami v kombinaci s vypadmi vzad, ale tie krce sa uz nedali vydrzat. tak som odrobila rychlo len tie MT. Dalej som dala predkopavanie verzus zakopavanie, lahka vaha, tam som necitila nepriemny pocit. Vsetky cviky voli po 4 serie a asi 8 opak.
Na zaciatku 10 min steper a na konci 20 bike= 270kcal. aspon to viem. trening trval hodinu, teda oznamkovala by som ho za 4 ale bude aj lepsie.
Strava:rano 1 1/2 proteinovej odmerky vlociek, 1/2 odmerky proteinu a jeen jogurt, desiata pol sezamovej pity ( nic moc, ale spoluziacka mi dovtedy s tym brnkala pod nosom a ponukala, ze som zacala do toho dobat a zjdela som skoro polku, je to asi ako necele biele pecivo), obed kuracie prsko pecene a trosku zeleniny ( 12hod) , vecera tmave pecivo s tuniakom a paradajka ( 18hod), trening ( 21h) a 22.30 protein , a teraz tlacim maly jogurt (23h).Velka dieta to neni, ale citila som sa vela krat dnes hladna, tak asopon je prijem mensi a ked sa rozbehnem v posilke, tak aj vydaj bude vacsi.

dnes som dostala pozvanie na jednu benchersku sutaz tu v Israeli :P april 2006, vahovky zien do 60 a nad 60kg. neprelustila som to cele ( je to po hebrejsky a vsetko nezvladam citat, aspon ze cislice maju rovnake hehe) a ze to je bench to som sa docitala. Neveim ci je to nejaka izraelska sutaz alebo nieco viac, ale pojdem si tu sutaz apson kuknut
sanny

Příspěvekod Prinz Eugen » úte, 17 led 2006, 00:02

sanny kolik meris.. podle ses malicka zejo ?
Prinz Eugen

Příspěvekod sanny » úte, 17 led 2006, 19:43

Neviem ci som drobec, ako pre koho. Meriam 171cm.

Dnesny trining: posilke som dala pokoj, mala som aj vrch aj nohy odcvicene, tak nejaka akoze aerobka. Boli to rukavice, mechy a Punch out a chut niekomu dat dobru nakladacku
No zeby som bola v nejakej kondicke, sa neda povedat. Vrsok bol ok, ale nohy ma po vcerajsku boleli ( akoby som cvicila kundostroj 8) ) asi z vypadov a z drepov a toi som nemala ziadne vahy.

Takze som sa trosku trapila, ale v niektorych fazach som sa nepoznala. Po case sme sparigovali, nejaka holka mi drzala mech, ale nesetrila som ani ju ani seba. Holene budem mat asi modre, to je to najmenej.BOlo fajn, i ked sa musim vela ucit, okrem tej kondicky. Ruky som si samo chranila co najviac, rukami ziadne pecky neboli, len nohami vramci normy. Ruky, islo mi skor o dynamiku.
takze snad nejake kalorie dnes popalene a zajtra sa prebudim stihla ako modelka :P

strava:
Ranajky: 1 1/2 proteinova naberacka vlociek, 1/2 naberacky proteinu ( 65 bohuzial, tu som vyhrala v Prahe, tak ju pomaly konzumujem, len rana, lebo 65 je pre mna ako gainer), pol maleho jogurtu

Desiata:zelen.salat ( pol papriiky, pol paradajky, jedna uhorka)

Obed: pol tmaveho rohlika+ cottage ( cely :? 250g, 3%tuku) 12 hod

Olovrant: doma robene spagety s tuniakom a paradajkami( viac omacky som si dala ako spagiet, taka decka porcia, ani som viac nevladala) 15hod

trening 19-20h

Vecera: varena zelenina ( baklazan, paprika, tekvicky, paradajky..), 1 vajco, 1/2 konz.tuniaka, bolo to ako omacka na cestoviny alebo nieco podobne, ale na teke veci musim zabudnut, snazim sa tie sachre znizit uplne na vecer, i ked vecer trneujem.
Nepocitam si stravu na kalorie, ciitm, ze som cez den hladna a jem aspon sporadicky a zaludok mam stale stiahnuty, lebo viem co dokazem zjest na jeden krat

zatial sa snazim len drzat tie sacharidy a skusit ich vymenit za bielkoviny, co je pre mna moc tazke
sanny

Příspěvekod sanny » stř, 18 led 2006, 19:25

trening 3

zase som si zopakovala vrsok.
Benche siroke s pritahovnim velkej cinky 4 serie po 8 opak,okrem rozcvicky). Kratucke prestavky
benche uzke s EZ, tiez 4 serie okrem rozc, po 8opak. Pri tlakoch ma dost zacalo bolet to moje rameno, ale pri tom vahy boli male, tak som znizila vahu, aby som to odbehla. tym padom som ramena chcela vypusit.

dalej som sa opat vratila k hrudniku a chrbtu: kladka na siroko vpred a peck deck 8) 4 serie
tricpes.kladka a jednorucky v stoji s vytacanim 4 serky

nakoniec som predsa dala trosku ramena,upazovanie s predpazovanim spolu( 8a 8 vkuse striedavo) a 3s

aerobka: 10 min zaciatok- steper
30 min po treningu-bike pre lenochov
= 120+250=270kcal len z aerobky. Dufam, ze to behanie medzi strojmi tiez dalo nieco.

strava:
R- 1 1/2 naberacky vlociek (je to asi 30-40g predpokladam), trosku proteinu, tepla voda a pol jogurtu

D- pol kuracieho prsa ( stake)+ cca kopcek ryze (10:30)

O- druha polka toho isteho prska + cca 2 kopceky ryze ( stale som mala hlad, tak tej ryze trebalo pridat) a ako dezert po par minutach bol jogurt, nemohla som odolat :? (13:30)

trening 18-19.30

vecera 1 : protein, mnam a vecera 2 ma caka, lebo uz som hladna, bud 2 vajcia a pol konzervy tuniaka alebo len zelenina.

uz pocitujem unavu, mozno treba pridat hodinku, dve na spanku ( to spim tak 7-8 hod heh)

aa skoro som zabudla, pridavam dnesne foto!! fotene za studena ( doslovne, mam v byte kosu ako v iglu heh nemame radiatory), pred odchodom na trening. bolo to fotene SAMOSPUSTOU, kedze neni koho otravovat, deti nemam :wink: .
Takze tiez kvalitu si netreba vsimat a to ze som ich musela uraobit asi 10, lebo som mala obcas pol tela mimo zaberu, takze takto to dopadlo.Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
sanny

Příspěvekod PetkaB » stř, 18 led 2006, 19:45

Vidím,že se ti pomalu daří vylepšovat jídlo...jen tak dál!
PetkaB
Moderator

Příspěvekod sanny » ned, 29 led 2006, 21:27

no uz som tu spat, chvilku som bola v ciernej diere, ale zachranil ma Superman :) Dik
Log som zacala pisat na Biomagu, kedze som sa sem nedostala...takze zatim to necham tak
sanny

Zpět na Hall of fame