FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Strabo-KORTE

Síň slávy - fotografie a videa

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Strabo-KORTE

Příspěvekod Strabo » ned, 17 čer 2007, 21:36

Strabo - 22 age, 113kg bw

Current maxes:
Bench 145kg Squad 240kg Deadlift 200kg

- Phase I. 4 tydny
- 1 tyden deload
- Phase II. 4 tydny
- 1 tyden deload
- maxka

Schema treninku (obe faze):

PO - rozpis + biceps, delty, bricho
ST - rozpis + zada, zadni delty, lytka
PA - rozpis + biceps, delty, bricho
so - zada, triceps, zadni delty, lytka

Real maxes:
Bench 150kg Squad 250kg Deadlift 210kg

Zavery...
-vstupni vahy zadat skutecne a odjet original rozpis -> vyborny progres (kdyz jsem jel Korteho prvne), regenerace, zatizeni atd. zvladne kazdy.
-vstupni vahy nadhodit a odjet PhaseI a PhaseII zkratit na 2 tydny -> drina, drina, da se zvladnout... ALE...
-vstupni vahy nadhodit a odjet obe faze -> asi nejlepsi volba do kvalitni kury

Ps. v tomto planu jsem nadhodil a odjel obe faze... prvni je ukrajina, ale da se. Druha faze se odtrenovat taky da, ale jen prvni dva tydny. Pak jsem se dostal do pretrenovani a to brutalniho. Ac jsem splnil vsechny tydny, posledni dva byly na skodu.

250kg
Obrázek

uvolnenej

Obrázek

zatnutej : )

Obrázek
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Příspěvekod CIZOPASNIK » pon, 18 čer 2007, 06:44

a sakra :shock: jsi tak o tretinu vetsi nez kdyz jsem te videl, k vykonum gratuluju, urcite je ti jasny ze s mrtvolou bude potreba jeste pohnout ale jak jsem te videl v akci tak je mi jasny ze to zas takovej problem nakonec nebude :twisted:
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Příspěvekod Strabo » pon, 18 čer 2007, 08:11

Dobra mrtvola a bench je pro me asi jako ubehnout 100 pod 10s. :) Ale zvednout to jeste pujde. Progres jak sam vidis nic moc, spis nic. Muj nazor je, ze jsem nemel drzet vsechny 4 tydny druhy faze, to bylo neskutecny... unava, nespavost, slabost, nechut k jidlu.
já souhlasím! ti co majů jiný názor to sů zlatokopky!!!!!!! jj, moja kamarádka, když chlap nemá bourák a zlaté prsteně, tak NIC Z TEHO NENÍ. Já jsem ráda, že Ludva maká a má aspon to minimum. (7658 čistého)
Strabo

Příspěvekod CIZOPASNIK » pon, 18 čer 2007, 08:26

je divny ze jsi se pretrenoval v druhe fazi, vubec mi to nejde do hlavy protoze v te druhe fazi je objem treninku mizivej a je to v podstate odpocinek, alespon pro me byl, ledaze bys to prepalil s doplnkama ale myslim ze takovou hloupost jsi neudelal, tezko rict, muj nazor je ze jsi to mozna pretahl v prvni fazi
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Příspěvekod kouba » pon, 18 čer 2007, 08:39

ty vole, ty vole. netušil jsem, že seš takovej mlaďoch a ještě tak dobrej. představoval jsem si tě jako ňákýho postaršího páprdu, něco jak je... třeba Reno :lol: nó, ale forma výborná, dřep taky tak, v pohodě:-)
kouba

Příspěvekod Reno » pon, 18 čer 2007, 08:45

masakr. Kulturistiku bych nezavrhoval s tvym potencialem.
Reno
Site Admin

Příspěvekod great » pon, 18 čer 2007, 09:19

strabo: dobry progres a forma. ale nechapem tu mrtvolu. predpokladam, ze si siel bez vybavenia [dresu], a to sa mi zda dost velky nepomer.
great

Příspěvekod Strabo » pon, 18 čer 2007, 10:41

great: jo, bez dresu. Na drep jsem mel pasek a bandaze.

reno: k tomu mi jedna vec chybi.

kouba: ty jsi vul :) Jsem mladej paprda.

cizo: doplnky jsem jel po jednou cviku, lehce... bude to tim, ze jsem mel nadhozeno a nakumulovana unava z prvni faze se ve druhe nasobila. Posledni dva tydny trenink trval skoro dve hodiny jak jsem odpocival. Ale splnil jsem podle papirku :)
Nadhodit vahy jen do solidni kury.
Strabo

Příspěvekod WildOrchid » pon, 18 čer 2007, 10:47

ja taky myslela ze jsi starsi :D vzdyt ty jsi mladsi nez ja..
ale zas muzes byt rad, ze na to jak jsi mladej mas projev zkusenyho dospelyho cloveka :)

jinak k ty vaze by se hodilo doplnit i vysku, a fotky pridat i spodku ;) kdyz drep mas nejlepsi..

koukam ze v ty posilce precejen asi mate dost kotoucu.. tolik jich v dobe me navstevy nebylo ani v ty mistnosti myslim :D natoz u stojanu.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Johnny » pon, 18 čer 2007, 10:58

Strabo jak dlouho ti trval jeden trénink?
Johnny

Příspěvekod josef » pon, 18 čer 2007, 12:13

Hmmm, tak prolémy jsem měl ke konci první fáze, to jo, ale ve druhý(zkrácený o první týden na 3) vůbec a spíš jsem měl pocit že nic nedělám a taky jsem si nadělal nějaký špeky na boku.
josef

Příspěvekod Strabo » pon, 18 čer 2007, 19:25

WO: 185cm. Fotky spodku davat nebudu, mam je vzadu hnedy od drepu :wink:

Johny: 1-2 hodiny.

Josef: ve druhe fazi je totiz dobre jidlo stahnout a nedrzet zravku z faze prvni.
Strabo

Příspěvekod Reno » pon, 18 čer 2007, 19:28

až teď jsem si všimnul toho stojanu na dřepy. Ten je fakt vychytanej...
Reno
Site Admin

Příspěvekod ygg » pon, 18 čer 2007, 21:22

A na něm moje zamilovaná ruská olympijská činka....kua...ty aby člověk dneska pohledal:-(((

Jinak..hezké výkony...koukám, že se tu skoro všichni na tom benči šmrdláme kolem 140-150...forma velmi hezká a souhlasím s Renem...ten dětský věk nekomentuju :P ...k výšce a váze..další těžší..vrrrr.. :evil:
... ked puknes pukatokom.....:-)))))))))))))))))
... inak sa z toho doblves......:-))))))
... nebo hynglat na prsách. a nebo si odsekneš hlavu když to nedáš.....:-)))))
To snad nie je mozne taky potrat do kanala v takejto funkcii....
ygg

Příspěvekod WildOrchid » pon, 18 čer 2007, 22:03

ygg píše:A na něm moje zamilovaná ruská olympijská činka....kua...ty aby člověk dneska pohledal:-(((

v prostejovsky posilovne je 5 takovych. jedna na stojanu, 3 na lavkach s bencem, 1 na sikme lavce.
(vstup do posilky za 25kc.. pro me zadara :lol: )
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Další

Zpět na Hall of fame