FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS 100% Whey CFM protein

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

SMARTLABS 100% Whey CFM protein

Příspěvekod Cynik » pon, 18 pro 2006, 12:18

Tento přípravek obsahuje vysoké procento (80%) kvalitních syrovátkových bílkovin, které jsou zpracovávány metodou CFM. Díky tomu se odfiltruje téměř všechna laktóza a tuk, zůstává pouze čistý a rychle stravitelný protein. Jeho předností je také snadná rozpustnost a příjemná chuť.

http://eshop.osvalech.cz/detail/6/100-s ... otein-3kg/
Cynik

Příspěvekod melounek » pon, 18 pro 2006, 14:09

Před pár dny jsem obdržel tříkilový kyblík této pochutiny. Etiketa hlásá příchuť mléčné čokolády, takže jsem byl opravdu zvědav, jak se výrobce pochlapil s porovnáním s konkurencí (hlavně teda po jeho velkohubých prohlášeních:).

No, již při otevírání kyblíku se začala kolem mne vinout vůně čerstvě otevřené čokolády. To mohu opravdu hodnověrně odpřisáhnout, neboť dobře deset minut jsem měl možnost obsah vnímat pouze čichem, chuť mi byla pro nedobytnost kyblíku odepřena. Po použití nože a nůžek jsem se však dovnitř dostal a dvě a půl odměrky smíchal s půlitrem polotučného mléka. Výsledek? Nefalšovaný lahodný čokoládový koktejl, kteréhožto chuť nebyla sprzněna použitím přemíry sladidla tak, aby zachutnala i colou znecitlivělým chuťovým pohárkům teenagerů. Možná by byl můj úsudek po smíchání s vodou střízlivější, ale s vodou piju jenom hydro po tréninku, takže mne to netrápí.

Vedle chuti (pít dva koktejly denně něčeho, co vám nechutná, moc nejde, navíc je prokázáno, že na prvotní chuti záleží i další trávení přijaté potraviny:), je dalším důležitým parametrem cena - ta je troufám si, s ohledem na obsah kyblíku, říci více než příznivá a krom toho očekávám, že výrobce bude dávat slevy s ohledem na počet příspěvků zde na fóru heh

Posledním parametrem, kterým se řídím, je důvěryhodnost výrobce a údajů jím uvedených na etiketě. Ta je v tomto případě stoprocentní.

Takže sumasumárum moje volba pro dalších deset let je jasná.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Cynik » stř, 10 led 2007, 12:20

Skladem 8) 908g a 3000g.
Cynik

Příspěvekod WildOrchid » čtv, 11 led 2007, 13:34

Rano mi kamarad psal na icq ze mam postu, tak jsem hned letela na vratnici, a uz jsem ten protein i vyzkousela :)
Chutna mi. Jen jsem tam dala moc vody, tak byl slabsi, ale i tak chutnal.
Jen ten kybl se hrozne blbe otvira..
jinak jak tu melounek psal ze citil cokoladu, me to spis prislo jako vune granka.. ale prubeh stejnej.. prvni vune, nez jsem se po par minutach konecne dostala do toho kyble :lol: bala jsem se ze toho budu mit plnou postel, az to nasilim otevru a ona tam nebude nahodou kryci folie. Nakonec se mi to dikybohu povedlo otevrit bez ztrat :)
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Lifter675 » čtv, 11 led 2007, 13:58

WildOrchid píše:Rano mi kamarad psal na icq ze mam postu, tak jsem hned letela na vratnici, a uz jsem ten protein i vyzkousela :)
Chutna mi. Jen jsem tam dala moc vody, tak byl slabsi, ale i tak chutnal.
Jen ten kybl se hrozne blbe otvira..
jinak jak tu melounek psal ze citil cokoladu, me to spis prislo jako vune granka.. ale prubeh stejnej.. prvni vune, nez jsem se po par minutach konecne dostala do toho kyble :lol: bala jsem se ze toho budu mit plnou postel, az to nasilim otevru a ona tam nebude nahodou kryci folie. Nakonec se mi to dikybohu povedlo otevrit bez ztrat :)

heh, tak to sem rad že chutná. Vody méně, je to pak "chutnější" Nezahuštujeme to žádnejma plnidlama.

Kbelíky... prvních 50 zákazníků dostalo tyto vědra, další už budou tedy méně pevné :wink:
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod WildOrchid » úte, 16 led 2007, 17:06

Jednou jsem to zkusila s polotucnym mlikem, jen tak jako experiment, jinak to budu pit s vodou. Ale s tim mlikem to chutna opravdu uzasne. Lip nez horka cokolada nebo nakej dezert.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod cha cha » úte, 16 led 2007, 17:23

Jj, taky sem po smíchání s mlékem, :) se slzou v oku zavzpomínal na maminčino kakavíčko
cha cha

Příspěvekod DAVID.LOPAN » úte, 16 led 2007, 20:02

Když čtu ty vaše příspěvky tak mám hned chuť na žejdlík toho moku. :) Hned jak dojde protein tak objednám a uvidí se...
PS: nechystáte nějakej kaseinát třeba jako měli hoši na biomagu?
Ja. Sem štýhlý jako tygl.
DAVID.LOPAN

Příspěvekod Cynik » úte, 16 led 2007, 20:31

DAVID.LOPAN píše:Když čtu ty vaše příspěvky tak mám hned chuť na žejdlík toho moku. :) Hned jak dojde protein tak objednám a uvidí se...

Bude - IVI jako na biomagu, od víkendu asi...
Cynik

Příspěvekod Lifter675 » úte, 16 led 2007, 23:04

mrmza píše:
DAVID.LOPAN píše:Když čtu ty vaše příspěvky tak mám hned chuť na žejdlík toho moku. :) Hned jak dojde protein tak objednám a uvidí se...

Bude - IVI jako na biomagu, od víkendu asi...

a za nedlouhý čas i náhrada jídla a "noční protein"
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod DAVID.LOPAN » stř, 17 led 2007, 05:39

Mrmza+Jurass: super, to mi tady chybělo. Teď je tu pro mně všechno. 8)
Ja. Sem štýhlý jako tygl.
DAVID.LOPAN

Příspěvekod WildOrchid » stř, 17 led 2007, 10:53

bych se chtela zeptat, neda se poridit nejaka odmerka, ktera kdyz je zarovnana, tak ma presne tolik g, kolik potrebuju na jeden napoj? ty tri lzice jsou pomerne neobjektivni na mereni.. Kdo vi jak maj byt plny, a pak nevim kolik vlastne piju bilkovin. Vahu nevlastnim. Leda osobni :)) a na ze zvazim leda tak celej kybl.
Stacilo by mi vedet kolik ml ma ta odmerka mit, ja si to nahradim treba sklenickou na panaka.. nez se pokusim nejakou sehnat.
WildOrchid

Příspěvekod Lifter675 » stř, 17 led 2007, 12:36

WildOrchid píše:bych se chtela zeptat, neda se poridit nejaka odmerka, ktera kdyz je zarovnana, tak ma presne tolik g, kolik potrebuju na jeden napoj? ty tri lzice jsou pomerne neobjektivni na mereni..

to si nemyslím, na třech vrchovatých polévkových lžicích se dá seknout tak 5g celkově, pokud plníš pokyny výrobce :wink: A to není nikterak velká odchylka...

WildOrchid píše:Stacilo by mi vedet kolik ml ma ta odmerka mit, ja si to nahradim treba sklenickou na panaka.. nez se pokusim nejakou sehnat.
zeptej se tradewinda, ten jich má na pokoji určitě plno:) (myslím ale že je teď v Ostravě že..) odměrka na 55-65ml má myslím nosnost 22g prášku
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod melounek » stř, 17 led 2007, 14:42

WildOrchid píše:Jednou jsem to zkusila s polotucnym mlikem, jen tak jako experiment, jinak to budu pit s vodou. Ale s tim mlikem to chutna opravdu uzasne. Lip nez horka cokolada nebo nakej dezert.

Já to piju pravidelně s plnotučným mlíkem. Ostatně jako všechny proteiny heh. (teda krom hydra před a po tréninku).
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Smolik » pon, 22 led 2007, 09:39

Kdy opet bude 3kg baleni?
Smolik

Další

Zpět na Eshop