FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS Hydro Traditional

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: SMARTLABS Hydro Traditional

Příspěvekod guruhonza » ned, 25 pro 2011, 20:30

Jinak já normálně dávám asi 40g (+60g malty) + 600ml vody... tady sem to dával postupně asi s litrem, aby to nebylo tak silný. Jinak je to taková ta hořká chuť, na kterou si chuťový buňky dokážou zvyknout, to jo. Ale bude to asi bolet.
Ještě mě napadlo, že by tu hořkost mohl maličko snížit glukopur, nějaký zkušenosti?
guruhonza

Příspěvekod bikon » ned, 25 pro 2011, 20:48

Davam cca 50g + cca 60-70 malty do cca 0.35l vody, aby to bylo hustejsi a tim aji vyraznejsi :). Glukopurem jenom decentne utlumis .. leda bys udelal shake z glukopuru a trocha to poprasil Hydrem
bikon

Příspěvekod Reno » pon, 9 črc 2012, 19:34

Dnes jsem poprvé pozřel hořké hydro. Doteď jsem pil jenom samotnou surovinu, tak jsem si myslel, že to může být jenom lepší.
Upřímně trochu jsem se zděsil :lol: Už chápu, proč mi lidi ve fitku říkají "já vám to zaplatím, ale pít to nebudu"
Reno
Site Admin

Příspěvekod melounek » pon, 9 črc 2012, 21:11

Reno píše:Dnes jsem poprvé pozřel hořké hydro. Doteď jsem pil jenom samotnou surovinu, tak jsem si myslel, že to může být jenom lepší.
Upřímně trochu jsem se zděsil :lol: Už chápu, proč mi lidi ve fitku říkají "já vám to zaplatím, ale pít to nebudu"

Takové okamžitě posílej do e-shopu, takových "já vám to zaplatím, ale posílat to nemusíte" mnoho není! Holt holandské kakao není pro každého...:).

Já už Hydro piju i bez sladidla - pouze surovinu a kakao. Určitě mu dej ještě šanci:)
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Reno » úte, 10 črc 2012, 07:30

Ale však já piju jednak výchozí surovinu od vás, jednak hydrolyzát izolátu z protein factory a oba dva jsou chuťově přijatelné...
asi jste mi museli dát surovinu hydra delicatesse, ale to jste zase před 2 rokama neměli, ne?
Pokud je hořkost znamením větší hydrolýzy, tak je to bezesporu dobře...
Reno
Site Admin

Příspěvekod melounek » pon, 6 srp 2012, 08:56

Nezávisle na předchozí diskusi - se Hydro Traditional dočkalo výrazného zlepšení chuti!
melounek
Guru

Příspěvekod skank » úte, 26 bře 2013, 18:49

...
Naposledy upravil skank dne čtv, 28 bře 2013, 15:31, celkově upraveno 1
skank

Příspěvekod guruhonza » úte, 26 bře 2013, 19:39

skank píše:Dobrý den , rád bych se zeptal detailně na původ a kvalitu Hydra Trad. a na poměr hydrolyzovaného proteinu v koncentrátu, jelikož je na trhu těchto proteinů málo a jejich výroba je obtížná a velice nákladná. Také z obav o kvalitě produktu, jelikož jsem už tři krát v Hydro Trad. našel kusy modrého plastového pytle a kus papíru. Děkuji

Já už rok a půl dávám po tréninku jen Smartlabsácký Hydro a nic kromě prášku jsem tam nenašel.

edit: teda nikdy jsem v žádném doplňku od jakékoliv značky nenašel něco, co by tam nepatřilo
guruhonza

Příspěvekod melounek » úte, 26 bře 2013, 21:48

skank píše:Dobrý den , rád bych se zeptal detailně na původ a kvalitu Hydra Trad. a na poměr hydrolyzovaného proteinu v koncentrátu, jelikož je na trhu těchto proteinů málo a jejich výroba je obtížná a velice nákladná.

Děkujeme za dotaz, i když odpověď pravděpodobně není důvod, pro který jste se zaregistroval a napsal výše uvedené nepříliš smysluplné řádky. Odpověď totiž naleznete na etiketě, v tomto topicu, na stránkách výrobce i v eshopu v popisu k produktu. Pokud jste již měl hydro nejméně 3x, jistě jste o uvedené informace alespoň letmo zavadil. Každopádně ještě jednou, jedná se o 100% hydrolyzát, stupeň hydrolýzy 32. Země původu suroviny je Irsko.
skank píše:Také z obav o kvalitě produktu, jelikož jsem už tři krát v Hydro Trad. našel kusy modrého plastového pytle a kus papíru. Děkuji

Níže uvedené dojmy mne vedou k závěru, že se nejedná o realitu. Předpokládal bych totiž, že pokud by to realita byla, věc budete řešit již při prvním nalezení pytle a to nejefektivnějším způsobem - tedy formou reklamace u prodejce. Skutečnost je taková, že za 6 let existence Smartlabs Hydra jsme neobdrželi jedinou reklamaci (ani od prodejců, ani od zákazníků). Pokud k tomu připočtu, že se ozýváte až po údajném 3. nálezu plastového pytle, tak mi z toho všeho vychází buď že:

máte rád plastové pytle (v takovém případě by ale nedával smysl Váš zájem o nápravu) nebo

máte rád Smartlabs Hydro tak, že jste ochoten polykat plastové pytle, abyste se jej do sebe dostal (v takovém případě nechápu důvod, pro který se ozýváte až po třetím nálezu, navíc věc neřešíte ani s výrobcem, ani s prodejcem) nebo

lžete, abyste poškodil Smartlabs (nejpravděpodobnější varianta, i když i tady váhám, neboť způsob provedení je mimořádně naivní).
melounek
Guru

Příspěvekod Reno » stř, 27 bře 2013, 07:36

Já jsem našel v balení Hydra ruku Otýlie Vranské.
Reno
Site Admin

Příspěvekod luke » sob, 30 bře 2013, 10:01

Reno píše:Já jsem našel v balení Hydra ruku Otýlie Vranské.

:-D tak tohle nerozštípne ani Honzík Zeman!
Jinak k té chuti. Jsem asi úchyl, ale mě ta hořká čokoláda chutná. Sto lidí, sto chutí...
luke

Příspěvekod melounek » pát, 19 črc 2013, 16:39

Od nové šarže hlásíme další změnu. Složení je samozřejmě stejné, akorát řekněme obyčejné kakao bylo nahrazeno kakaem z nepražených kakaových bobů (Ekvádor). Zastánci zdravé výživy řadí tento druh kakaa s ohledem na velké množství minerálů, vitamínů, antioxidantů a dalších (až 300(!) látek mezi supefoods. Klasické kakao z pražených bobů o většinu těcho látek pražením přijde - více třeba zde http://www.margit.cz/encyklopedie/nepra ... aove-boby/.

Co se týče chuti - na základě prvních ochutnávek se i v tomto směru jedná o krok vpřed, chuť je taková plnější, čokoládovější. Ovšem je to pořád hydro se stupněm hydrolýzy 32, takže se nad novým kakaem jen pobaveně usmálo.

Aroma plnější, barva asi o něco světlejší (i tyhle informace jsou pro někoho důležité).

Kakao z nepražených kakaových bobů bude postupně nahrazovat klasické kakao i v dalších produktech. V dohledné době jsou na řadě CFM a Quad Core.

Přílohy
200905190943_Coat_of_arms_of_Ecuador.png
200905190943_Coat_of_arms_of_Ecuador.png (242.44 KiB) Zobrazeno 34669 krát
melounek
Guru

Příspěvekod Reno » pát, 19 črc 2013, 17:41

Melounku píšeš jak kreativec :)
Reno
Site Admin

Příspěvekod MOOG » sob, 20 črc 2013, 21:55

Dnes jsem vyzkoušel novou šarži, chuť je jemnější, řečí dnešních bodybuilderteenagerů není to takový hardcore, jako původní hydro. Ale pořád je chuťově netradiční, nejde už ale do hořka... No však ochutnejte sami :lol:
www.koumal.cz
MOOG

Příspěvekod guruhonza » ned, 21 črc 2013, 07:12

:D tak já do toho přidám glutamin, ať je to furt hnusný.

Vážně se těším na novou chuť, za skoro dva roky jsem si zvykl na tu starou.
guruhonza

PředchozíDalší

Zpět na Eshop