FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS Hydro Traditional

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod CIZOPASNIK » stř, 14 bře 2007, 16:53

musim se podelit o sve dojmy, spolu s trochou glukozy jednoznacne nejlahodnejsi protein jaky jsem kdy mel
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Příspěvekod Soldat » stř, 3 zář 2008, 20:07

Zdarec, pokud sem to přehlídl, tak se dopředu omlouvám. Chtěl bych 2 kg balení hydra (+ 2x rybí olej MedPharma). Jsem skorobrňák, tak je pošta zbytečná. Kam si pro to můžu přijet?
Soldat

Příspěvekod Cynik » čtv, 4 zář 2008, 11:42

Soldat píše:Zdarec, pokud sem to přehlídl, tak se dopředu omlouvám. Chtěl bych 2 kg balení hydra (+ 2x rybí olej MedPharma). Jsem skorobrňák, tak je pošta zbytečná. Kam si pro to můžu přijet?

Domluv se se mnou nebo Lifterem675 na předávce. Pevné místo vpodstatě zatím nemáme...u takové objednávky je poštovné zdarma.
Cynik

Příspěvekod Lifter675 » pát, 16 led 2009, 21:29

skladem 2kg i 908g
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod CIZOPASNIK » pát, 16 led 2009, 21:55

Lifter675 píše:skladem 2kg i 908g

HURAAAAAAA! :D
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Příspěvekod Sloty » stř, 18 bře 2009, 17:35

musim vás pochválit objednávka mi došla hned 2. den po objednání a k tomu 2 testovací pytlíčky s TASTY proteinem (to beru jako mučení když ochutnam tasty a pak si budu řikat že mam před sebou ještě 4kg hořkýho hydra :) jenom bych vás chtěl upozornit na 2kg balení hydra máte nálepku 908g :wink:
Sloty

Příspěvekod melounek » stř, 18 bře 2009, 22:03

Sloty píše:musim vás pochválit objednávka mi došla hned 2. den po objednání a k tomu 2 testovací pytlíčky s TASTY proteinem (to beru jako mučení když ochutnam tasty a pak si budu řikat že mam před sebou ještě 4kg hořkýho hydra :) jenom bych vás chtěl upozornit na 2kg balení hydra máte nálepku 908g :wink:

Díky.

K té etiketě, sice si nejsem jistej jak k tomu došlo, ale přesto se omlouvám za chybu, ke které dochází maximálně jednou za deset let :wink: .
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod melounek » pát, 6 lis 2009, 21:46

Už mě to nebaví opakovat po PM, případně po firemním mejlu. Takže dále budu již jen odkazovat sem, na odpovědi na nejčastější dotazy:

Je hydro nejkvalitnější protein, co kdy brázdil české vody?

Ano i ne. Nechci tady plkat superlativy jako Extrifit, jedná se koneckonců pořád "pouze" o proteinový přípravek - doplněk stravy. Faktem nicméně zůstává, že co se týče stravitelnosti, nelze jej moc s dalšími proteinovými přípravky měřit. Na druhou stranu na noc se tato výhoda stává nevýhodou, kasein udělá lepší službu.

Proč je cena Hydra tak vysoká, chuť jí zdaleka neodpovídá?

Hydro je asi jediným proteinovým přípravkem, kde by chuť neměla být rozhodujícím kritériem pro výběr. Donedávna jej dělala v ČR pouze fy Smartlabs. Proč? Minimálně ze tří důvodů - vstupní surovina je poměrně drahá, tzn. i koncová cena je vyšší, než je u proteinových přípravků obvyklé; chuť je hořká a patrně ji nelze přebít ničím jiným než kakaem - nelze vytvořit obvyklou mainstreamovou chuť a její variace. Na druhou stranu se hydro nikdy nepřejí (nebo spíš nepřepije?); poslední důvod je právě ve specifičnosti hydra - je to ideální brácha k nějakému obyčejnému proteinu, jako jedináček jde dohromady pouze s dalším proteinovým přípravkem či tvarohem - na noc.

Bylo hydro od Extrifitu skutečně první v ČR?

Ne. První hydro v ČR začala vyrábět fy Smartlabs, po zkušenostech pionýrů z BIO5 (BIOMag - Slovensko). Protože fy Smartlabs vyrábí a prodává pouze suplementy, které prokazatelně fungují, nemá zas tak širokou paletu výrobků, a ráda se proto chopila příležitosti představit na našem trhu úplně jiný proteinový přípravek, než na který byl dosavadní trh zvyklý.

Je hydro od Extrifitu jediné v ČR? Co teda vyrábí Smartlabs?

Hydro od Extrifitu není jediným hydrem v ČR, Hydro od fy Smartlabs je totožným výrobkem. Je to takový malý vojeb od Extrifitu, neboť k názvu Hydro (přejatého od fy Smartlabs) a příchuti hořká čokoláda (přejaté od fy Smartlabs) přidala procentní obsah bílkovin a jala se jej představovat na trhu jako první a dokonce jako jediný. Osobní douška na závěr - pokud srovnám reklamní slogany na ostatní výrobky fy Extrifit, je tento, slušně řečeno, asi nejvíce zavádějící.

Mám další dotaz, na který výše neexistuje odpověď. Kde se mohu zeptat?

Samozřejmě lze využít firemní mejl nebo PM, ale ideální místo je zde, neboť odpověď zde zůstane veřejně a navěky.
melounek
Guru

Příspěvekod Honza123 » stř, 18 lis 2009, 14:36

Hydro Extrifitu bylo první asi tak jako originální a jediný bulharský tribulus v ČR od firmy Extrifit.

Jenže tyto výrobky přece používá Petr Března :lol: :lol: :lol:

Zatímco Smartlabs jen obyčejní lidé...

Měl někdo možnost srovna stejné výrobky Hydro Smartlabs a Extrifit ? chuť? rozpustnost ... atd.
Honza123

Re: SMARTLABS Hydro

Příspěvekod melounek » pon, 24 led 2011, 20:06

Velký upgrade Hydra

- vyšší obsah bílkovin (75%)
- nižší obsah sachrů
- lepší chuť (opravdu se nejedná o reklamní kec, ale fakt)
- bez aspartamu a acesulfamu K
- stupeň hydrolýzy 32, poměr krátkých peptidů (mol. hmotnost pod 1000 Daltonů) 82%
- do několika týdnů mu přibude brácha
melounek
Guru

Re: SMARTLABS Hydro Traditional

Příspěvekod Saint-Jimmy » pon, 14 bře 2011, 15:25

Chtěl bych se zeptat, jaká je země původu surovin (syrovátky) u výrobku Smartlabs Hydro respektive obecně u proteinů Smartlabs?
Saint-Jimmy

Příspěvekod melounek » pon, 14 bře 2011, 15:27

EU.
melounek
Guru

Příspěvekod Saint-Jimmy » pon, 14 bře 2011, 15:57

Díky :wink: Jinak velká pochvala za Hydro..supr protein (i ta chuť se podařila obstojně zmáknout) v akci za super cenu.
Saint-Jimmy

Příspěvekod guruhonza » ned, 25 pro 2011, 20:03

Tak už ho také mám a všechno se dá hodnotit těmi nejlepšími známkami.... bohužel chuť byla taková, že sem to do sebe dostal asi po 10 minutách a v očích slzy. Měl jste to někdo podobně a zvykl jste si na tu chuť? Většinou se na druhé ochutnání proteinu těším, ale tady mě trošku mrazí.
guruhonza

Příspěvekod bikon » ned, 25 pro 2011, 20:15

Moje prvni zkusenost byla dost podobna :). Aspon u me to vsak netrvalo dlouho a dost sem si ho oblibil. Ted je jednoznacne jednim z mych oblibenych prave pro tu divnou chut :D a asi ze stejnyho duvodu se mne jeste neprepil
bikon

PředchozíDalší

Zpět na Eshop