FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS SmartBar (50g)

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

SMARTLABS SmartBar (50g)

Příspěvekod melounek » pát, 19 úno 2016, 21:55

Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Re: SMARTLABS SmartBar (50g)

Příspěvekod luke » čtv, 10 bře 2016, 15:03

Takže jsem vyluxoval 5+5 tyček, myslím dost na to abych podal objektivní "recenzi". Hned na startu, moje hodnocení 1* Ale popořádku.
První dojem po rozbalení je luxusní vůně u obou druhů, řekl bych typická Smartlabs. Jemná, nesyntetická, příjemná, za mne v tomto parametru o něco lepší jablko. Ta skořice asi dělá svoje, ale kokos taky výborně voní. Pokud jde o konzistenci, pak je naopak lepší kokos, protože je měkčí, ale ukousnout se dají bez problému obě. Co mě ale naprosto nadchlo, že se tyčky absolutně NEDROBÍ! Dostávat totiž drobky, nebo nedejbože kousky čokolády z kožených sedaček v autě, to je fakt noční můra.
Pokud jde o chuť, za mě o něco lepší kokos, protože mi připomíná starou dobrou komunistickou kokosku, která stála za komančů tuším 1Kčs :D jemná nepřeslazená kokosová chuť, fakt paráda, dával jsem si po obědě jako zákusek. Jablko, v podstatě podobné hodnocení z hlediska chuti, záleží na individuálním vkusu. Jinak žádné pachuti, ocasy apod jsem neobjevil.
Pokud jde o složení, tak bez připomínek (jako vždy), jen jsem byl zvědavý, jestli se díky obsahu bílku a vlákniny nebudu nafukovat, ale žádný efekt v tomto směru jsem nepozoroval :-)
Takže moje resumé: vynikající výrobek, chuťově, konzistencí, složením. Díky chlapi, udělali jste mi fakt radost!
luke

Příspěvekod witt » pát, 8 dub 2016, 17:14

Obě příchutě super, ale

- 50 gr je málo
- mohlo by to mit jeste vic bilkovin
witt

Příspěvekod melounek » pát, 8 dub 2016, 17:56

dík

- zvažovali jsme i větší gramáž, ale z několika důvodů by dost nabobtnala cena. A 70Kč ti za (byť třeba 80g) tyčku dá málokdo

- absolutní množství proteinů není nejdůležitější údaj - musíš taky koukat, z jakého zdroje ty bílkoviny jsou. Pokud bychom tam narvali izoláty pšeničného či sójového proteinu, hydrolyzovaného kolagenu apod., bylo by sice procento bílkovin vyšší, ale stravitelnost (využitelnost) daleko nižší. Btw. vysoký obsah proteinů v izolátech ze sóji, pšenice atd. je důvod, proč se tyhle shity používaj - cena je velmi nízká a obsah proteinů vypadá dobře. Navíc pokud je použiješ s nekvalitním WPC (nižší obsah bílkovin), výsledkem je vícesložka (protein či tyčka), která má relativně vysoký obsah bílkovin. Akorát se z toho každej posere.
melounek
Guru

Příspěvekod witt » stř, 13 dub 2016, 18:32

Idealne takova co ma 100gr a tak 45B , to by snad nejak slo ne ? Stejne nikomu nemuze jedna tycka stacit a koupi si dvě
witt

Příspěvekod Smolik » pon, 18 dub 2016, 10:21

To vypadá dobře, hned k příští objednávce si nějaké nechám přihodit. Hodí se mi to zejména na služební cesty :-)
Smolik

Příspěvekod guruhonza » pon, 18 dub 2016, 15:38

witt píše:Idealne takova co ma 100gr a tak 45B , to by snad nejak slo ne ? Stejne nikomu nemuze jedna tycka stacit a koupi si dvě

Nedivil bych se, kdyby většinu objednávek na tyčky měl Smartlabs od žen... a pro ženy by byla 100g tyčka s 45B na dvě jídla, takže něco, kvůli čemu by šly jinam.

45g B v tyčkách většinou není... dokonce ani těch 30g bílkovin, což je pro mě osobně minimum bílkovin, které MUSÍM mít v KAŽDÉM jídle.
guruhonza

Příspěvekod melounek » čtv, 20 říj 2016, 11:29

Update - chuť dotažená do dokonalosti. Skromně říkám, že teď už SMARTBAR nechybí vůbec nic.
melounek
Guru

Příspěvekod Smolik » čtv, 20 říj 2016, 14:14

melounek píše:Update - chuť dotažená do dokonalosti. Skromně říkám, že teď už SMARTBAR nechybí vůbec nic.
No, tak to asi prubnu...
Smolik

Příspěvekod melounek » úte, 1 lis 2016, 18:45

Určitě to prubni - ideálně v listopadu - po celý měsíc je cena tyčky jen 39 ;)
http://eshop.osvalech.cz/detail/96/smartbar-50g/
melounek
Guru

Zpět na Eshop