FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Chcete předtréninkový suplement na celý rok ZDARMA?

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: Chcete předtréninkový suplement na celý rok ZDARMA?

Příspěvekod melounek » sob, 22 bře 2014, 11:45

Marat píše:U recenzi nejakeho no-cka jsem videl, ze si borci pochvalovali jak to slape, kdyz prave to mravenceni meli. Povazovali to za dukaz fungovani. :-D

Takje to určitě důkaz...přítomnosti beta-alaninu. Neboj se, že to neucítíš. Osobně to navíc nepociťuju jako mravenčení (jako když si přesedíš nohu), ale spíš takové bodání malými jehličkami. Pokud bys to přehnal, příjemné to rozhodně nebude.
Marat píše:Jinak se chci jeste poptat na vhodnost po-treninkove suplementace. Asi budou lepsi zpusoby, ale neni to nic proti nicemu, nebo ano?

Triade je s odkazem na vysoký obsah BCAA jako potréninková suplementace velmi vhodná. Jediná věc, která hraje proti ní v tomto směru, je cena při účinném dávkování. Hydro je prostě levnější.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod WildOrchid » sob, 22 bře 2014, 15:55

dekuju :) predpokladam ze i ta davka je pro normalniho cca 80kg chlapa, takze umerne k tomu si muze clovek davku prizpusobit.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod josef » čtv, 27 bře 2014, 00:28

Mohla by trijade způsobit az přílišnou editaci CNS?
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod melounek » čtv, 27 bře 2014, 13:07

Co tou editací myslíš?
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Raptor » čtv, 27 bře 2014, 13:23

asi to nepřeeditoval na excitaci
Raptor

Příspěvekod josef » čtv, 27 bře 2014, 15:20

Jo, exitace, psal jsem to na.mobilu s automatickymi opravami.
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod Lifter675 » čtv, 27 bře 2014, 19:43

josef píše:Jo, exitace, psal jsem to na.mobilu s automatickymi opravami.

Před tréninkem 50g. Výborná chuť, ale pocit nabuzení však zcela z něčeho jiného:) Zato jsem měl neustále nateklé kvady i v sedě mezi sériemi, což způsobovalo lehce nepříjemný pocit.
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod EdCoan » pát, 28 bře 2014, 09:50

bude log? :wink:
Resety a hykani provadim kazdej patek
EdCoan

Příspěvekod Lifter675 » pát, 28 bře 2014, 09:55

EdCoan píše:bude log? :wink:
Jestli myslíš na dobro Triady, tak radši ne. Jestli myslíš můj log, pro vaše dobro ne:)
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod josef » pát, 28 bře 2014, 09:59

Tak jestli mi to pomůže v treningu nevím (exitace tam byla, brnení taky, ale zvednul jsem prdlajs - to ale nejspíš kvůli jiným vlivům, jako je přepálená CNS). Pomáhá mi ale v práci. Jednu odměrků ráno, pak na sváču a odpoledne, k tomu kofein a piracetamol a fičím jak motorová myš :D Rozhodně se cítím a pracuju líp, než jen na kofeinu a ostaních nakopávačích.
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod Lifter675 » pát, 28 bře 2014, 17:17

Poznámka pod čarou.
I po snížení před tréninkové dávky na 40g jsem cítil pálení žáhy při cvičení břicha. Doporučuji tedy užívat doporučené množství nebo netrénovat izolovaně břicho.
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod WildOrchid » pát, 28 bře 2014, 19:48

Ja mela trochu vic nez odmerku, a par dalsich doplnku k tomu, potom jsem citila takovej divnej pocit v zaludku jako bych mela hlad, ale po rozcviceni to odeznelo. Bricho jsem cvicila bez problemu na konci treninku :)
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod raziel » sob, 29 bře 2014, 01:07

Pry to mam presunout do nejake prislusne sekce triade, jelikoz udajne muj log nikdo necte.

Dneska sem slapal lehce nabuzen na Triade.
Malina - skvela chut, nechcu tady mit ty osvobozenecky reci jak ostatni, ale fakt to bylo paradni osvezeni. Mozna by tomu slusela jeste trocha kyselosti, takova sladkokysela osvezujici bomba.
Rozpusnost a bla bla - peni to - a co jako? Pivo taky peni a pijem ho s radosti.
Ucinek? Snad vzhledem k slozeni jej nema cenu ani trochu zpochybnovat, pocitove muzu potvrdit avizovane mravenceni, vzhledem k dnesnim vaham muzu s 99% presnosti rict, ze to neco do sebe ma a to bez kecu. Po treninku nebyvam vetsinou unavenej, protoze ho stiham odjet ve velkym tempu a dopada to na me az pozdeji vecer. Vzhledem k tomu, ze jsem jel v 10 rano, tak ted unava stale zadna.
Zitra to zkusim jeste riznout silnou kavou, protoze me cekaji celni drepy do max, mrtvoly nad 200 a uzky bence do 140 snad.
Hodnoceni 10/10, za me je to idealne slozena, dostupna, chutna a hlavne bez kecu ucinna vec, ktera predci spoustu jinych nakopavaku. Snad jako jedinou konkurenci bych mohl uvest Performance Matrix od Reflexu.
Jednou takhle u ortopeda "roztahnete nohy, ted vas pane opicham"
raziel

Příspěvekod Raptor » sob, 29 bře 2014, 09:42

raziel píše:Pry to mam presunout do nejake prislusne sekce triade, jelikoz udajne muj log nikdo necte.

Znám minimálně dva lidi co to čtou
Raptor

Příspěvekod Marat » pon, 31 bře 2014, 16:41

Tak pridam nejakou tu recenzi.
Tresen i pomeranc chutnaji na takovou naloz bcaa opravdu dobre, pomeranc me jel lip.
Rozpustnost instantni, po zamichani lzickou minimum peny, zadny zbytky.
Ucinek: krom bcaa nepouzivam zadne veci z Triade, takze jsem mel po prvnim uziti (rano na lacno) celkem manickou naladu. Cvicba v pohode.
Druhou davku jsem si dal navecer, pac jsem chtel ochutnat tu druhou prichut a mozoval sem po byte jak fetka na perniku.
Urcite me to solidne nakoplo, zadne vedlejsi ucinky to na me nemelo, ale ja teda zas nejsu na nic zvykly.

Sejkr je taky fajn, je sice mensi, ale zase pusobi skladnejsim a robustnejsim dojmem, ne tak vachrlate jak ty mrdky, co jsem mel do ted.
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

PředchozíDalší

Zpět na Eshop