FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Nový eshop.osvalech.cz

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Nový eshop.osvalech.cz

Příspěvekod Cynik » čtv, 7 říj 2010, 13:30

Dávám na vědomí že dne 15.10.2010 od 12:00-15:00hod bude spuštěna nová verze eshopu a v tu dobu nebude eshop dostupný!

Případné nedostatky nebo zjištěné problémy hlaste via PM mně nebo Melounkovi, v naléhavých případech email kantorik4@seznam.cz nebo tel. 777 745 658.

a pokud nám pošlete screenshot s chybou, která by s Vám náhodou vyskytla na novém shopu na email: eshop@osvalech.cz , získáváte 10% slevu na Váš nákup!
Cynik

Re: Nový eshop.osvalech.cz

Příspěvekod Octopuss » ned, 12 pro 2010, 10:52

Po několika měsících jsem se opět přihlásil a tahle změna mě dost nemile překvapila. Byl nějaký závažný důvod komplet překopat web, který byl přehledný a vizuálně i docela povedený? Můžu říct, že současný stav je nepřehledný chaos a mám intenzivní dojem, že zodpovědna osoba byla zhulená a barvoslepá.
Octopuss

Příspěvekod melounek » ned, 12 pro 2010, 13:02

Bezpečnost a funkcionalita - dva důvody, pro které se shop musel změnit. Ty změny samozřejmě nejsou pro běžného uživatele čitelné, o to ovšem byly nutnější.

Vizuální stránka - to je jak s tím pověstným názorem...znáš Larryho Flynta přece. Stačí se podívat na diskusi tady na fóru, když se nahodil mainweb.

Přehlednost - moc nechápu, co tím myslíš? Zkoušeli jsme to na cvičených lifterech a reagovali dost příznivě.

Buď konkrétní...
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod WildOrchid » ned, 12 pro 2010, 18:28

prehlednost mi prijde stejna, jen mi chybi, nebo nemuzu najit odkaz na diskuzi k produktu co driv byvalo dole.
A stiznost na barvy uplne chapu - modra s oranzovou a jeste uprostred zelenou mi taky moc neladi (z modre udelat zelenou a je to super), ale kdyz se to libi tvurcum..
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod melounek » ned, 12 pro 2010, 19:28

Náš e-shop je primárně firemní, takže i reference se týkaly doposud pouze Smartlabs produktů. Ale máš pravdu, postupně doplníme odkaz na zkušenosti zákazníků i u ostatních produktů.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod WildOrchid » úte, 18 říj 2011, 14:22

Fatal error: Call to undefined function set_config() in /data/web/virtuals/osvalech.cz/www/eshop/__functions.php on line 429

to se mi zobrazi kdyz chci zadat nove heslo v tom odkaze co mi prijde mailem pri zapomenuti..
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Cynik » úte, 18 říj 2011, 14:25

Reportoval jsem to programátorům, řešíme to.
Cynik

Příspěvekod WildOrchid » ned, 20 říj 2013, 11:30

na eshopu se vzdycky prihlasuju pri objednavce, ale nevim moc k cemu - nepamatuje si to moji adresu, musim furt vyplnovat znovu, a nepamatuje si to ani moje objednavky. Ani ted po provedeni objednavky ji tam nevidim v seznamu kde by mela byt.
Prohlizec Opera
WildOrchid

Zpět na Eshop