FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Dymatize Guggul Complex

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Dymatize Guggul Complex

Příspěvekod Marat » pát, 4 pro 2009, 18:06

Mam vyssi tlak a trochu zvedle nektere jaterni hodnoty, mam pocit, ze tento vyrobek pro me nebude moc vhodny, co? Dik.

Pro poradek link: http://www.eshop.osvalech.cz/?p=product ... lex-90caps
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod Reno » pát, 4 pro 2009, 22:07

ani si nejsem jistý, jestli bys od toho mohl něco čekat...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Marat » pát, 4 pro 2009, 22:31

No sakra, priznam se, ze jsem slepe duveroval mottu tohoto obchodu: Pouze funkcni doplnky... :( Takze to je taky jen takova vjejicka na nove zakazniky?
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod Reno » pát, 4 pro 2009, 22:38

kluci trochu zkomerčněli:-)
kdysi jsem to žral, jakožto nový trhák na trhu, trochu mi po tom bušilo srdíčko, ale jinak nevím nevím...
Reno
Site Admin

Příspěvekod Marat » pát, 4 pro 2009, 22:50

No tak to je skandal.. :lol:
OK, dik za radu. Ja jsem chtel stejne jen neco na dietovani pro dobry pocit, ale kdyby me to mohlo neco udelat, tak na to prdim...
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod melounek » sob, 5 pro 2009, 00:27

Reno píše:kluci trochu zkomerčněli:-)
kdysi jsem to žral, jakožto nový trhák na trhu, trochu mi po tom bušilo srdíčko, ale jinak nevím nevím...

Já myslím, že nezkomerčněli, většinu "trháků" u nás nekoupíš (i když tlak je veeeeelkej :lol: ). Dbáme na to, aby za věcmi u nás prodávánými stály studie o jejich účincích. Jsou samozřejmě výrobky, jejichž efekt je diskutovaný (třeba guggulsterony nebo tribulus), což ovšem neznamená, že se jedná o krádež za bílého dne. Osobně jsem sice k těmto preparátům taktéž spíše skeptický, nicméně zpochybnit se dá prakticky všechno, včetně synteticky vyráběných vitamínů. Teprve budoucnost ukáže, které studie byly blíže Pravdě.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Marat » sob, 5 pro 2009, 15:51

melounek píše:
Reno píše:kluci trochu zkomerčněli:-)

Já myslím, že nezkomerčněli, většinu "trháků" u nás nekoupíš (i když tlak je veeeeelkej :lol: ). Dbáme na to, aby za věcmi u nás prodávánými stály studie o jejich účincích. Jsou samozřejmě výrobky, jejichž efekt je diskutovaný (třeba guggulsterony nebo tribulus), což ovšem neznamená, že se jedná o krádež za bílého dne. Osobně jsem sice k těmto preparátům taktéž spíše skeptický, nicméně zpochybnit se dá prakticky všechno, včetně synteticky vyráběných vitamínů. Teprve budoucnost ukáže, které studie byly blíže Pravdě.

Aha, no kdyz nekdo musel dokazat, "ze vyfukovanim cigaretoveho koure do vody zlato nevznikne," tak proc by guggulsterony mely zustat pozadu. :lol:
Ale takovych prukopniku co uz dnes prodavaji vyrobky zitrka je plny internet a v oblasti doplnku vyzivy pro sportovce je to asi nejmarkantnejsi. :wink: A co si budem vykladat, ti nejuspesnejsi jsou vetsinou ti nejvetsi smejdi, i kdyz oni by asi rekli: kazdy sveho stesti strujcem, a byla by to asi z velke casti pravda.

A k tomu tribulusu, i Freimen psal, ze mu z toho stalo pero jak ve trinacti, takze to urcite funguje, i kdyz mozna ne na svale.
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod Reno » sob, 5 pro 2009, 22:43

Po tribulusu se jednoznačně něco zvýší, Novák z Bolidu mi tvrdil, že to zvyšuje testosteron, ale jen volný, ne vázaný na albumin. Co to pro mně znamená, netuším, ale svaly z toho nejspíš nevyrostou. Což neznamená, že ze všech věcí co jsou na světě pro tenhle účel k mání je to ta nejlepší...
Reno
Site Admin

Re: Dymatize Guggul Complex

Příspěvekod WildOrchid » ned, 12 pro 2010, 18:23

jen tak ze zvedavosti jsem prochazela co je "novyho" od doby co jsem eshop prochazela naposled, a mam otazku

opravdu to nejak funguje na ty hormony stitne zlazy? co kdyz ma nekdo se stitnou zlazou problem a bere na ni leky? jestli je prokazany ze tohle na ty hormony nejak funguje, nemohlo by to bud byt kontraindikovano pri nemoci stitne zlazy, nebo naopak doporucovano pri lehkych vykyvech v hodnotach tech hormonu?
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod Cynik » pon, 13 pro 2010, 12:38

Mrkni na http://www.guggul.net/show/guggul-research
je tam spousta studií, závěr si zkus udělat sama....
Cynik

Příspěvekod WildOrchid » úte, 14 pro 2010, 13:07

anglicky.. z toho si zadnej zaver neudelam, google prekladac tak dobrej neni.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Příspěvekod PetkaB » pát, 4 úno 2011, 12:15

Má to někdo vyzkoušené?
Lákalo mě na tom to, že to není klasický stimulant, protože se mi nechce odjet všechny tréninky pod stimulanty, abych pak na závodech bez nich zdechla:-)
PetkaB
Moderator

Příspěvekod Krieger » stř, 8 čer 2011, 14:23

Neplánuje Smartlabs do budoucna vlastní spalovač tuku?
Krieger

Příspěvekod melounek » stř, 8 čer 2011, 14:48

Spalovač tuku je asi silný výraz, ale něco se rýsuje :oops: .
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Lifter675 » čtv, 9 čer 2011, 16:21

Krieger píše:Neplánuje Smartlabs do budoucna vlastní spalovač tuku?

Přátelé vopravdu nevim, ale nejlepší je NEŽRAT

http://www.youtube.com/watch?v=YazP00gY ... re=related
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Zpět na Eshop