FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Hydro nebo Whey TASTY protein?

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Hydro nebo Whey TASTY protein?

Příspěvekod mi.666 » čtv, 22 říj 2009, 10:46

Právě dobírám SMARTLABS Hydro 2kg. Protože mi hořká čokoláda hrozně nechutná (je mi z toho na zvracení), zvažuji zakoupení Whey TASTY protein, protože ten mi (jako vzorek) chutnal.

Je takový přechod OK? Tj. jak jsou na tom oba produkty kvalitativně ve srovnání?

Díky!
mi.666

Příspěvekod melounek » čtv, 22 říj 2009, 11:01

Hydro je hydrolyzát, Tasty je koncentrát. Hydrolyzát je, co se týče rychlosti vstřebání a využitelnosti, úplně jinde, než koncentrát. Obojí je ale jen proteinový přípravek, takže pokud ti hydro ani po spotřebování 2kg nepřišlo k chuti, nemá smysl se trápit a bez výčitek bych přesedlal na Tasty.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Re: Hydro nebo Whey TASTY protein?

Příspěvekod Smolik » čtv, 22 říj 2009, 12:39

mi.666 píše:Právě dobírám SMARTLABS Hydro 2kg. Protože mi hořká čokoláda hrozně nechutná (je mi z toho na zvracení), zvažuji zakoupení Whey TASTY protein, protože ten mi (jako vzorek) chutnal.

Je takový přechod OK? Tj. jak jsou na tom oba produkty kvalitativně ve srovnání?

Díky!
Nebo můžeš zkusit Chow, to máš levnější než Tasty. Hydro je někde jinde, ale Chow a Tasty jsou porovnatelné a poměr ceny/výkon vychází lépe u Chow dle mého.
Smolik

Příspěvekod Lifter675 » čtv, 22 říj 2009, 12:52

Smolik píše:
mi.666 píše:Právě dobírám SMARTLABS Hydro 2kg. Protože mi hořká čokoláda hrozně nechutná (je mi z toho na zvracení), zvažuji zakoupení Whey TASTY protein, protože ten mi (jako vzorek) chutnal.

Díky!
Nebo můžeš zkusit Chow, to máš levnější než Tasty. Hydro je někde jinde, ale Chow a Tasty jsou porovnatelné a poměr ceny/výkon vychází lépe u Chow dle mého.

tasty má lepší chuť :wink:
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Smolik » čtv, 22 říj 2009, 15:54

Lifter675 píše:
Smolik píše:

Díky!
:
tasty má lepší chuť :wink:
Chuť mají dobrou všechny :-) . I když Chow jsem měl jen čokoládu a vanilku.
Smolik

Zpět na Eshop