FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS Chow protein 2,3kg

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Re: SMARTLABS Chow protein 2,3kg

Příspěvekod melounek » stř, 15 čer 2011, 17:03

Octopuss píše:Můžu znát nejzásadnější rozdíly mezi Chow a CFM? Krom nepatrně menšího obsahu bílkovin trochu rychlejší vstřebatelnost, nebo je to jinak?

10%

Octopuss píše:Chuťově jsou např. obě vanilky nastejno? (i když to lesní ovoce je zajímavá alternativa:D)

Ano, obě jsou stejně výborné. Pokud bych měl být přesnější (ať už je jednou provždy jasno), potom bych popsal zlatavou barvu s citronově žlutými odlesky s poměrně vysokou intenzitou. Vůně navozuje lákavý nektar bílých květů a zralého ovoce a samozřejmě vanilky. Chuť je vyvážená, středně plná s patrnou sytostí a koresponduje s vůní. V závěru se více projevují stopy čerstvé smetany. Proteinový shake v ústech doznívá mimořádně mléčným závěrem.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Octopuss » stř, 15 čer 2011, 19:48

melounek píše:Ano, obě jsou stejně výborné. Pokud bych měl být přesnější (ať už je jednou provždy jasno), potom bych popsal zlatavou barvu s citronově žlutými odlesky s poměrně vysokou intenzitou. Vůně navozuje lákavý nektar bílých květů a zralého ovoce a samozřejmě vanilky. Chuť je vyvážená, středně plná s patrnou sytostí a koresponduje s vůní. V závěru se více projevují stopy čerstvé smetany. Proteinový shake v ústech doznívá mimořádně mléčným závěrem.

Tuhle esej sis mohl odpustit - proč psát evidentní věci? :mrgreen:
Octopuss

Příspěvekod Octopuss » pon, 20 čer 2011, 20:52

Už je doma. Přijde mi NEPATRNĚ chutnější než původní verze (sice CFM, ale asi na tom nezáleží). V zásadě jsem spokojen :)
Octopuss

Příspěvekod Newl » pát, 24 čer 2011, 20:33

Zdavím.
Koupil jsem si CHOW a chtěl bych se zeptat, když si dám dávku 30min po tréninku, tak za jak dlouho bych si měl dát večeři? :)
Newl

Příspěvekod melounek » sob, 25 čer 2011, 14:33

Chow dávej bezprostředně po tréninku, ne až 30 minut po něm. Dával bych ale menší množství (20-30g) a k tomu maltodextrin (cca 50g). Dost se opomíjí fakt, že sacharidy jsou po tréninku potřebnější než bílkoviny. Jídlo následuje tak hodinu až hodinu a půl po tréninku (kvalitní bílkoviny - červené maso ideálně a kvalitní sachry). Pokles hladiny cukru v krvi přesný čas příkrmu napoví:).

Jinak pokud máš jen jeden protein, řešil bych to takhle, pokud ti jde o co nejlepší výsledek, volil bych po tréninku protein na bázi hydrolyzátu (Hydro).
melounek
Guru

Příspěvekod melounek » stř, 17 srp 2011, 10:17

Malinko předbíhám (mám prej do oficiálního sdělení výsledku mlčet, což mi problém obyčejně nedělá:), ale nedá mi to se trochu dopředu nepodělit. Jeden z našich velkoobchodníků se rozhodl otestovat nejprodávanější proteinové suplementy ze svého sortimentu. Mezi ně patří i Chow, které tak bylo nezávisle otestováno. Chow byl z testovaných výrobků nejlepší 8) . Bliží informace budou v článku o testu,který bude tento týden zveřejněn.

P.S: etiketu ale z tohoto důvodu měnit nebudeme :lol: .
melounek
Guru

Příspěvekod witt » stř, 17 srp 2011, 21:25

neco ve stylu NEPRASI, NEPENI, NEDELA HRUDKY, JE PROSTE NEJLEPSI NA SVETE ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
witt

Příspěvekod Krieger » čtv, 18 srp 2011, 07:12

Tak za sebe jsem velice zvědavý na ty výsledky testů pač mě to nedávno napadlo že by mě to zajímalo jak na tom Smartlabs vlastně je. Akorát kromě Chow by mě zajímalo jak by dopadlo i 100% CFM.
Krieger

Příspěvekod melounek » čtv, 18 srp 2011, 08:35

Podle testů, které si necháváme zpracovat pro interní potřebu, by CFM dopadlo stejně dobře jako Chow. Jinými slovy řečeno, to co je uvedeno na etiketě je i uvnitř kýblu.
melounek
Guru

Příspěvekod josef » čtv, 18 srp 2011, 10:09

Takže před změnou etiket tam byl namletej MOOG? :lol:
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod melounek » pon, 22 srp 2011, 14:29

V příloze laboratorní výsledek testu Chow.
Přílohy
7330.jpg
7330.jpg (111.23 KiB) Zobrazeno 25558 krát
melounek
Guru

Příspěvekod Topděfka » úte, 1 lis 2011, 00:55

Vanilka a cokolada, oboje svinsky dobre
Zname se rok a pul .... Chová se jak kdybysme spolu žili deset let a moje máma byla nějaká Macocha která mi zkazila celej život
Topděfka

Příspěvekod Krieger » úte, 1 lis 2011, 16:29

Topděfka píše:Vanilka a cokolada, oboje svinsky dobre

Mám ted čokoládu a chutná mi. Vanilku mám v plánu potom.
Měl jste někdo Lesní ovoce a Oříšek?
Krieger

Příspěvekod josef » stř, 2 lis 2011, 09:50

Měl. Nedám na ně dopustit! Lesní ovoce je má nejoblíbenější!
Mistr sebedestrukce
josef

Příspěvekod melounek » sob, 5 lis 2011, 20:12

S ohledem na skutečnost, že od počátku roku vzrostla cena syrovátkových proteinů o cca 25%, byli jsme postaveni před volbu - buď udržet cenu, ale změnit kvalitu základní suroviny (a vysvětlit klientům, že pěna, hrudky, prdy jsou vlastně +), nebo zvýšit cenu. Rozhodli jsme se pro to druhé - do odvolání se při zachování ceny snižuje gramáž Chow na 2kg. Věříme, že nás pochopíte. Na oplátku slibujeme, že po návratu cen vstupních surovin na rozumnou úroveň opětovně gramáž Chow navýšíme. Pro úplnost dodávám, že tato zpráva je lehce předčasná, v současné době jsou ještě skladem Chow ve 2,3kg balení. Postupně však budou nahrazována balením novým.

Když už tu máme tu špatnou zprávu, podle zvyklostí musí nyní nastoupit ta dobrá. Opakovaně jsme dotazováni na to, kdy a zda vůbec začneme vyrábět vícesložkové proteiny. Zpočátku jsme váhali, pokusím se nastínit důvod. Ano, vícesložkové proteiny jsou sice v současné době oblíbené, nicméně pod rouškou obchodních a výrobních tajemství má málokdo jistotu v tom, co vlastně konzumuje. Upřímně, nechápu, že to zákazníkům nevadí. Víra sice je mocná věc, ovšem tristní výsledky namátkových rozborů proteinových výrobků na obsah proteinů realizované různými obchodníky příliš optimismu do žil nenalévají. Cena většiny vícesložkových produktů pak spekulace o "vícesložkových" produktech jen podtrhuje. Za takové konstalace je obtížné vyrobit a za přijatelnou cenu nabídnout produkt, který bude mít nejen odpovídající zastoupení všech proteinových složek, ale tyto složky budou prvotřídní kvality a jejich procentní zastoupení bude uvedeno bez jakýchkoliv "tajemství" na etiketě. A jiná varianta pro Smartlabs nepřipadá do úvahy. Nakonec jsme se do toho rozhodli jít a právě takový produkt nabídnout. V současné době je již Quatro vyroben a před uvedením na trh se čeká jen na výsledky laboratorních testů a doladění etikety. Myslím, že se máte na co těšit!
melounek
Guru

PředchozíDalší

Zpět na Eshop