FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS TASTY protein

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Lifter675 » ned, 1 bře 2009, 22:39

Budulínek píše:
Lifter675 píše:
Budulínek píše:Čau kluci :)
Neplánujete na nejbližší budoucnost nějakou novou příchut TASTY? Třeba čokoládu... Druhou bednu "žrádla" pomalu dožírám a je to fakt žrádlo, ale ten jahodovej a malinovej vzorek TASTY mi moc nechutnal. Blíží se jaro, léto a já chci být hubený a roztomilý :oops:

nechutnal? no teda

jinou zatím ne, tasty by mělo být předevsím ovocné

Hned jak jsem ochutnal, tak se mi vybavila školní jídelna a první stupeň základní školy ->veliký barely s jahodovým (malinovým) "mlíkem" -> kuchařky s chlupatýma nohama->nucený dojídání polívek a už bylo zle. Jsem poznamenanej do konce života :(
No co se dá dělat, vymyslim něco jinýho.

právě to mi chutná, tak vida ho...

banán v mlíku je přesně to co hledáš na léto :lol:
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod melounek » pon, 2 bře 2009, 08:57

Budulínku, jediným, čím tě můžeme potěšit je, že zvažujeme, že na etiketu dáme upozornění - výrobek je nevhodný pro děti, kojící ženy... a také pro osoby s fóbií z chlupatých školních kuchařek. Jediný háček v tuto chvíli vězí v tom, že by vás fóbiků muselo být o něco víc.

Smartlabs - vždy o krok napřed.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Cynik » pon, 2 bře 2009, 09:14

Chuť je asi individuální :lol:
Já osobně nejraději Tasty malina...Meloun třeba Hydro (je to hořké, asi mu to připomíná lahodný plzeňský ležák)....Kulsud OAT Snack (úchylka na vločky) atd...
Cynik

Příspěvekod Budulínek » pon, 2 bře 2009, 16:16

Fóbie z chlupatých školních kuchařek je velmi nedoceněná choroba, je zřejmé že její závažnost bude zcela zjištěna až v budoucnosti. A proto se nyní můžu zdát ostatním poněkud jiný. :?
No ale jsem šikovnej kluk a našel jsem (škoda že ne už včera :D ) 100% Whey CFM SMARTLABS
a to je "hodně muziky za málo peněz" kterou jsem potřeboval a navíc v čokoládě. Jupíííí.
Tak teď se ještě poctivě modlit aby jste udělali do konce března na tu delikatesu nějakou akci :)
Budulínek

Příspěvekod Lifter675 » pon, 2 bře 2009, 21:06

Budulínek píše:Fóbie z chlupatých školních kuchařek je velmi nedoceněná choroba, je zřejmé že její závažnost bude zcela zjištěna až v budoucnosti. A proto se nyní můžu zdát ostatním poněkud jiný. :?
No ale jsem šikovnej kluk a našel jsem (škoda že ne už včera :D ) 100% Whey CFM SMARTLABS
a to je "hodně muziky za málo peněz" kterou jsem potřeboval a navíc v čokoládě. Jupíííí.
Tak teď se ještě poctivě modlit aby jste udělali do konce března na tu delikatesu nějakou akci :)
kup si ji s gainerem, jiná akce nebude
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod melounek » pon, 2 bře 2009, 23:33

Lifter675 píše:
Budulínek píše:Fóbie z chlupatých školních kuchařek je velmi nedoceněná choroba, je zřejmé že její závažnost bude zcela zjištěna až v budoucnosti. A proto se nyní můžu zdát ostatním poněkud jiný. :?
kup si ji s gainerem, jiná akce nebude

Lifter675 je, Budulínku, známý nemluva, nezlob se proto na něj. V jádru je to hodný člověk. Pokud bychom chtěli jeho poněkud lakonické sdělení malinko zlidštit, patrně by odpověď zněla, že CFM se prodává tak, že jej stěží stačíme domíchávat a navíc už máme trošičku přeakceováno. Další akce by proto neměla valného smyslu. Modlení by jistě mohlo znamenat nějaký posun, ovšem je třeba dopředu počítat s tím, že jsme všichni ateisti. Při nákupu alespoň dvou kýblů by ale 10%off mělo hodit i tak.
melounek
Guru

Příspěvekod Lifter675 » pon, 2 bře 2009, 23:41

melounek píše:Lifter675 je, Budulínku, známý nemluva, nezlob se proto na něj. V jádru je to hodný člověk. Pokud bychom chtěli jeho poněkud lakonické sdělení malinko zlidštit, patrně by odpověď zněla, že CFM se prodává tak, že jej stěží stačíme domíchávat a navíc už máme trošičku přeakceováno. Další akce by proto neměla valného smyslu. Modlení by jistě mohlo znamenat nějaký posun, ovšem je třeba dopředu počítat s tím, že jsme všichni ateisti. Při nákupu alespoň dvou kýblů by ale 10%off mělo hodit i tak.
ten Melounek je takový dobrák, někdo tu za toho zlého musí být
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Budulínek » úte, 3 bře 2009, 08:35

Ateisti jo, však já bych vám lásku v Krista do těch vašich lifterských těl vštípil, klidně i s pomocí vařečky a řemene :D
Na tu akci jsem se opýtal, hlavně proto že jsem vedle v topiku viděl jak ďáblův syn Sloty dostal akci na Hydro. Já už doma jednu zlou hydru mám... :evil:
Lifter675 určitě nebude zlý, je prostě jen jak to říct diplomaticky... "Já nejsem lakomý, já jsem jenom opatrný na peníze" :D
Budulínek

Příspěvekod Kulsud » stř, 11 bře 2009, 09:10

Tak měl jsem tu čest otestovat chuti malinové a jahodové a bylo to přetěžké rozhodování. Zrovna nejsem příznivcem těchto ovocných chutí, vzpomenu-li na ostružinový BOLIT v roce 1999, naskočí mi husí kůže.

Takže jak pravil Mrmza, malinová vyhrála, ale jen o fous. Musím říct, že co se chutí týče, je to obrovský posun dopředu.
Anton Chigurh - charakterní muž.
Kulsud

Příspěvekod Marat » sob, 14 bře 2009, 17:24

No tak to 30g baleni je opravdu dobry napad, planujete to i pro jine vyrobky?
Naše nohy mají tvar bot.
Marat

Příspěvekod melounek » sob, 14 bře 2009, 17:39

Zatím ne, ale u takovejhle věcí platí víc než jinde ono oblíbené, nikdy neříkej nikdy 8) U těch tasty jsme to udělali cíleně, protože jsme chtěli ukázat, že díky skutečnému ovoci jsou chuťově přece jen jinde, než většina ovocných příchutí ostatních výrobců.
melounek
Guru

Příspěvekod Draper » úte, 31 bře 2009, 06:42

Vcera jsem si vsiml, ze v Blue Gymu maji peknou akci na tenhle protein, tak jsem hned jeden jahodovej vzal :)
Ale kua proc je nedelate sladsi, musim to porad prislazovat sladidly :lol: Ale jinak spokojenost a zatim bych znacku nemenil :)
Draper

Příspěvekod Cynik » úte, 31 bře 2009, 07:56

Draper píše:Vcera jsem si vsiml, ze v Blue Gymu maji peknou akci na tenhle protein, tak jsem hned jeden jahodovej vzal :)
Ale kua proc je nedelate sladsi, musim to porad prislazovat sladidly :lol: Ale jinak spokojenost a zatim bych znacku nemenil :)

Vidíš a Cizo říkal, že je moc sladkej :D
Cynik

Příspěvekod Draper » úte, 31 bře 2009, 10:37

Cizo tomu nerozumi :lol:
Ale je fakt, ze ja jsem extrem. Ja jsem schopnej narvat do jednoho tvarohu 20 tablet sladidla, aby mne vubec chutnal :lol:

Jinak pro me idealne sladke proteiny jsou laktofity, ten jsem si v zivote neprislazoval
Draper

Příspěvekod stanley » úte, 31 bře 2009, 12:08

Mozete zacat robit novu prichut "Draper's edition" :D:D:D ...

co noha Drapere? lepsi?
Opilec s flaskou pod hlavou,
zivy sa tekutou potravou,
nemava problemy so stravou,
trpi len zaludka otravou.
stanley

PředchozíDalší

Zpět na Eshop