FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

SMARTLABS Creapure kreatin

Diskuse k jednotlivým produktům v http://eshop.osvalech.cz

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Lifter675 » čtv, 25 čer 2009, 22:01

být tebou nepokoušel bych zdraví a zakoupil balení zcela nové, ještě vonící výrobní linkou.

P.S. kreatin by měl vydržet až 12 mesíců po otevření, je li opět dobře uzavřen
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Octopuss » ned, 28 čer 2009, 19:57

Tak kdo má teda pravdu?
Blbý je, že já se neženu za objemama a kreatinem to jen tu a tam podpořím, takže půlkilová pixla jsou pro mě vyhozený prachy :(
Každopádně teď jsem nato koukal a pořád je čisté bílej, smrad v klasickým slova smyslu nic, jen je to trochu cítit... Neurčitě, malinko.
Tak snad v pohodě. Pixla byla celou dobu zavřená...
Octopuss

Příspěvekod Jardous02 » pon, 5 dub 2010, 21:38

Dobrý den, prišel mi od Vás Kreatin, ve kterém bylo pouze 400g prášku. Je to v pořádku?

Cynik píše:Musíme se omluvit, vzhledem k úpravám na papírové formě licenční smlouvy o používání Creapure(tm) se zdrželo její odeslání do AlzChem 2.8.2007, takže prozatím nejsme zařazeni mezi ostatní firmy na stránkách http://www.creapure.com/index.php?id=20&L=1

Doufáme, že němci budou dostatečně pružní a objevíme se tam brzy :oops:

Pořád Vás tam nevidím :)
Jardous02

Příspěvekod melounek » úte, 6 dub 2010, 07:18

Jardous02 píše: Dobrý den, prišel mi od Vás Kreatin, ve kterém bylo pouze 400g prášku. Je to v pořádku?

To je vyloučeno, respektive nedovedu si představit, jak by se to mohlo stát, protože všechna balení mají shodné dávkování. Napiš mi po PM nebo via email na eshop@svalech.cz přesné údaje své objednávky, ať to pořešíme. Díky.
Jardous02 píše:Pořád Vás tam nevidím :)

Musíš odebírat větší množství:). Bylo nám sděleno množství Creapure, při jehož odebrání se na stránky dostaneme. Po našich úsměvech bylo sníženo na polovinu, ale i tak bude trvat ještě nějakou dobu, než se tam objevíme.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Re: SMARTLABS Creapure kreatin

Příspěvekod melounek » pát, 10 čer 2011, 09:06

Protože se na firemním mailu i v PM množí dotazy týkající se originálního Creapure(tm) prodávaného v ČR pod značkou Smartlabs a Crea PURE společnosti Extrifit, dovolím si uvést několik věcí na pravou míru, respektive zodpovědět nejběžnější dotazy:

Je kreatin distribuovaný pod značkou Smartlabs shodný s kreatinem distribuovaným pod značkou Extrifit? Název je přece stejný.
Není. Smartlabs prodává originální německý Creapure(tm), který je celosvětově registrovanou značkou německého koncernu AlzChem. Co prodává Extrifit nevím, nicméně to není Creapure(tm).

Extrifit má certifikát na čistotu kreatinu, jak je to s čistotou Creapure?
Certifikát Extrifitu na čistotu kreatinu zkoumal pouze jeho obsah v balení - je jím 99,5%. Čistota Creapure(tm) distribuovaný Smartlabs je 99,99%. Rozdíl to sice není velký, ovšem pouze do chvíle, než si uvědomíte, co se skrývá právě v tom zbytku. Certifikát Extrifit nehovoří nic o obsahu těžkých kovů, o obsahu kreatininu (Creapure méně než 67mg/kg), dicyandiamidu (Creapure méně než 30mg/kg), dihydrotriazinu (v Creapure nedetekováno) a dalších nežádoucích látek vznikající při výrobě.

Není tedy název kreatinu distribuovaný pod značkou Extrifit matoucí?
Samozřejmě je, otázka další je, zda se nejedná o parazitování na známé obchodní značce a nekalou soutěž.
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod mautindk » ned, 4 pro 2011, 21:02

Zdravím, chtěl bych se zeptat: četl sem, že je nevhodný užívat kreatin společně se sacharidama, protože se tím zvýší kyselost v žaludku a tím pádem dojde k degradaci kreatinu na kreatinin. Takže si mám dát sacharidové jídlo a třeba za hodinu kreatin a ono se to v organismu potká? Nebo mám "jet" tradiční způsob a kreatin si míchat se sachrama?
mautindk

Příspěvekod WildOrchid » úte, 25 zář 2012, 14:06

Neplanuje se v blizke dobe opet akce 2 kreatiny za nizsi cenu? doporucila jsem vas monohydrat jedne crossfitacce, a rovnou ji rekla at si koupi dva, ze to mivate levnejsi. Zapomela jsem, ze uz ty akce ted stridate. Tak jestli ma smysl aby jeste pockala, nebo si ma koupit jen jeden :) nic jinyho zatim nechce.
Když jsi uprostřed pole, nemáš deštník a hodně prší, ať děláš co děláš, stejně zmokneš. Tak se směj!
WildOrchid

Předchozí

Zpět na Eshop