FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Tady je Alenino

Dřina a pot den po dni

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Alena » pát, 5 led 2007, 23:15

Tak konečná ... dneska jsem zadělala na benčovou kariéru ...

Dnešní mrtvola:

70 - 10 opak
110 - 7 opak
125 - 5 opak
145 - 4 opak
160 - ruplo v zádech, upustila jsem činku a od tý doby chodím jak naprcanej kačer donald (na kulturu slovníku dnes seru)
přitom to bylo lehký a vypadalo to na slušnej výkon. Oteklo to, bolí to, tak se rvu analgetikama a doufám,že se vyspím.
No, takže to vypadá, že jestli zvládnu na oblasti nějakejch 150 kg na mrtvole, tak to bude víc než dost .. a i kdyby, tak co to řeší :(

No nic, odjela jsem teda nějaké jednoručky v takovým nějakým těhotenským posedu s nohama na jednoručkovejch stojanech, v té smůle mi to zrovna i docela šlo - když se posilovna nad mrzákem smilovala a lidi mi podávali třicítky do rukou, tak jsem s tím nějakou tu pětkovou série dala. Bicepsovej zdvih s páskem zataženým nakrev nějakejch 50 kg se slzama bolesti nakrajíčku ... a domu.
Protože tohle není úplně poprvý, tuším, že to nebude za týden v pohodě, bude to na déle, tak nevím vlastně co ... ani dneska nevím, co jsem udělala špatně ... asi nic, prostě ty záda už maj odtaháno víc, než se na ženskou asi sluší.
Rozjedu tedy alespoň pořádnej benč, benčovat teď sice nejde, ale dá se to zatím obejít a na ten benč to snad bude ready brzo.
Alena

Příspěvekod Lifter675 » pát, 5 led 2007, 23:23

Alena píše:Protože tohle není úplně poprvý, tuším, že to nebude za týden v pohodě, bude to na déle, tak nevím vlastně co ... ani dneska nevím, co jsem udělala špatně ... asi nic, prostě ty záda už maj odtaháno víc, než se na ženskou asi sluší.

nebo to mohla dost ovlivnit tvoje celoživotní technika, čert ví
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod great » pát, 5 led 2007, 23:56

alena: pokial nieje poskodena platnicka tak napravit. takze rtg a potom chiropraktik.
great

Příspěvekod Alena » sob, 6 led 2007, 01:39

No, vypadalo to na nějakej vzpříčenej obratel v tej páteři či co; hned jak mi odpadla činka od ruky, tak mě začali Petra s ještě jedním klukem v posilovně srovnávat, znatelně to tam křuplo ... nevím, jestli se to tím podařilo nacpat zpátky ... nikde nic nevystřeluje, takže skříplej nerv žádnej ... na pohmat teď taky prej nic zajímavýho ... akorát mi teda teď otekla ta bederka. Ale už v průběhu těch 3 hodin, co jsme pobývaly s Petrou v posilovně, se to o kousek vylepšilo - alespoň tak, abych si odjela kus toho vršku.
Zkusím uvolnit ten svalovej tonus Nimesilem, což je teda strašný svinstvo a uvidíme za tejden. Neumím si představit, co by teď se mnou někdo dělal, krom toho, že by mi naordinoval nějakej opich, elektro, masáže. Shodou okolností zanedlouho odjíždím na pár dní do lázní - dárek na rozloučenou od kolegů z práce.
Alena

Příspěvekod Alena » sob, 6 led 2007, 01:53

Lifter675 píše:
Alena píše:Protože tohle není úplně poprvý, tuším, že to nebude za týden v pohodě, bude to na déle, tak nevím vlastně co ... ani dneska nevím, co jsem udělala špatně ... asi nic, prostě ty záda už maj odtaháno víc, než se na ženskou asi sluší.

nebo to mohla dost ovlivnit tvoje celoživotní technika, čert ví

Nedávno jsem zrovna přemejšlela nad tím, že je to vlastně chyba, že mám tak silnej rozjezd činky na tý mrtvole. Dokážu odlepit od země prakticky cokoliv, ale zastavím se s tím nad kolenama. Tohle přivede člověka k tomu, že se začne hrozně přeceňovat. Když jsi slabej odspoda, tak se alespoň nerveš s váhama, který pak stejně nedotáhneš. Já ne, já odlepím daleko víc, než kolik pak dotáhnu a tím tomu dávám zabrat. Ale bude to takovej nějakej kombinovanej problém, z čehož tohle je jeden díl.
Alena

Příspěvekod Tradewind » sob, 6 led 2007, 01:53

Tahala jsi to v dresu a s opaskem? Hrejivku jsi mela? No je to uz asi jedno ... kazdopadne drzim palce, snad se to srovna ... a kdyz ne, tak vitej do klubu bencharu. :D
Tradewind

Příspěvekod Alena » sob, 6 led 2007, 02:06

Díky za přání a přivítání

Hřejivku ano, pásek ano, dres ne - to byla váha ještě moc nízko (stejně by mi nepomohl).
Dohromady se to dá, jenže kdy ...

Každopádně už dneska jsem si jistá, že na Čechy v benči pojedu, pokud zase do toho nevstoupí nějaká vyšší moc.
Alena

Příspěvekod Cynik » sob, 6 led 2007, 09:41

Držím palce, stoje se mě to před 3roky na 175kg.......3/4roku ;( rehab
Cynik

Příspěvekod CIZOPASNIK » sob, 6 led 2007, 22:07

:?

kazdopadne preju brzke uzdraveni, verim ze to neni nic fatalniho...
"Knowing is not enough, we must apply
Willing is not enough, we must do."

Bruce Lee
CIZOPASNIK

Příspěvekod Alena » ned, 7 led 2007, 09:02

mrmza píše:Držím palce, stoje se mě to před 3roky na 175kg.......3/4roku ;( rehab

To není dobré :(
Alena

Příspěvekod melounek » pon, 8 led 2007, 09:45

Alena píše:
mrmza píše:Držím palce, stoje se mě to před 3roky na 175kg.......3/4roku ;( rehab

To není dobré :(

Mrmza je ale lemra, za to ty si bojovnice! Takže ten jeho čas není v tvém případě ani ilustrativní...
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod Alena » pon, 8 led 2007, 10:02

3/4 roku mi taky sice přijde dost, ale vzhledem k tomu, že je to skoro přesně 10 let, co se mi podobná věc stala na M Čech při prakticky stejný váze, tak vím, že 1/4 roku reál je... Ostatně i loňská příprava na Mácháč dopadla stejně.
Hele, celou sobotu mě to hrozně mrzelo a byla z toho v kelu. Těžko se smířit s nějakým pouze docela slušným výsledkem, i kdybych se dala dohromady do republiky (ostatně musela bych v takovém případě absolvovat oblast, čechy a až poté možná republiku)
Včera jsem se prostě rozhodla, že rozjedu pořádnej benč. Mám už trénink, bude to docela kouř ... 3 tejdně benč a k tomu i doplňky, prostě nová výzva - tohle jsem prostě nikdy nejela v takové intenzitě, jak je to přichystané. cílem budou Čechy v benči a následně republika v benči. Jsem zvědavá, co to udělá, když veškerý úsilí nasměruju do zlepšení jedný disciplíny. Ještě před půl rokem bych si sama napsala, co je to za buzerantskej trénink, ale dneska se na to fakt těším. Žádný rozervaný nohy od dresů, bandáží, bolavý kyčle a permanentně zničený záda. Když prostě neopustím za těchto okolností definitivně myšlenku na celej trojboj, tak dám průměrný výsledek v trojboji a průměrný výsledek v benči. Já prostě vsázím na parádní výsledek v benči a vzdám se toho trojboje, který by nedopadl ...
Alena

Příspěvekod melounek » pon, 8 led 2007, 10:10

Jasný, asi nejrozumnější řešení...no, jsem docela zvědavej, co s tebou ta špecializace provede :shock:
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Předchozí

Zpět na Tréningové logy