FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Melounek a jeho dieta:-)

Dřina a pot den po dni

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Příspěvekod Lifter675 » stř, 10 kvě 2006, 21:58

Krokodýl Dundee píše:Takže dejme tomu:
pomaleji 4 kila tuku za měsíc, 1 kilo svalů
rychleji 4 kila tuku za měsíc, 5 kilo svalů
druhý způsob - z pohledu váhy efektnější - Jurass je spokojen.

ježíš božíčku, dej si sachry, kdo to má s tebou vydržet? :p
ten, kdo vymyslel práci, měl ji také naučit onanovat, aby se dovedla udělat sama
Lifter675
Site Admin

Příspěvekod Reno » čtv, 11 kvě 2006, 06:21

Lifter675 píše:
Krokodýl Dundee píše:Takže dejme tomu:
pomaleji 4 kila tuku za měsíc, 1 kilo svalů
rychleji 4 kila tuku za měsíc, 5 kilo svalů
druhý způsob - z pohledu váhy efektnější - Jurass je spokojen.

ježíš božíčku, dej si sachry, kdo to má s tebou vydržet? :p

Lol, jedu GVT a sachrů mám plno:-)
Reno
Site Admin

Příspěvekod andy_xx » pát, 12 kvě 2006, 07:57

co mám vyzkoušené já...tak 2 týdny diety (se spirem) cca 4-5kg dolů (něco voda,to je jasné)...pokud zhodím i nějaké svalstvo, tak to během pár dnů přiberu zpět ( při správné stravě snad i bez tuku)
andy_xx

Příspěvekod Cynik » pon, 15 kvě 2006, 14:35

Week after - váha po ránu 88kg (minimum bylo 86,5kg) , takže je to opravdu -12kg celkově, dramatický nárust za první týden se nekonal... Ještě 12dnů budem šmrdlat linárku, pak mám 14dnů total off na dovolenou a pak přijde na řadu AOS 4x týdně a velkovýkrm inspirovaný quality mass diet.
Cynik

Příspěvekod Lear » pon, 15 kvě 2006, 14:55

mrmza píše:Week after - váha po ránu 88kg (minimum bylo 86,5kg) , takže je to opravdu -12kg celkově, dramatický nárust za první týden se nekonal... Ještě 12dnů budem šmrdlat linárku, pak mám 14dnů total off na dovolenou a pak přijde na řadu AOS 4x týdně a velkovýkrm inspirovaný quality mass diet.

88kg? ty vole, to je snad poprvy v zivote, co jsem tezsi nez ty.. :D
Není důležité, aby jeho oblečení bylo značkové, i když má pár dudlíků od Diora.
Lear

Příspěvekod PetkaB » pon, 15 kvě 2006, 21:46

Tak to je teda síla....12kg dolů..parádní výkon!
Každý máme něco.Třeba někdo má..ve všem jasno.
PetkaB
Moderator

Příspěvekod melounek » stř, 17 kvě 2006, 08:49

malá vsuvečka - dnes ráno 102kg (-15kg) :shock:

Je to tím, že i nadále žeru jako v dietě, tzn. víkend a po tréninku obžerství, mimotrénink a do tréninku sachry stažené. Zkušenost - přidal jsem tuky, maso už převážně nevařím, ale smažím, sachry v netréninkové dny šly ze 100gr na cca 150. Padá to stejně rychle.

Hodlám to takhle jet i nadále, neboť silově to pořád jde, až na dřepy jsou výkony srovnatelné s těmi pře dietou. Uvidíme, jak dneska pozved. Akorát ta nálada by občas mohla bejt lepší...
Slova tohoto světa jsou příliš těžká pro ptáka, jenž nad oblaka vzlétá....
melounek
Guru

Příspěvekod DAVID.LOPAN » stř, 17 kvě 2006, 09:01

melounek píše:malá vsuvečka - dnes ráno 102kg (-15kg) :shock:

Je to tím, že i nadále žeru jako v dietě, tzn. víkend a po tréninku obžerství, mimotrénink a do tréninku sachry stažené. Zkušenost - přidal jsem tuky, maso už převážně nevařím, ale smažím, sachry v netréninkové dny šly ze 100gr na cca 150. Padá to stejně rychle.

Hodlám to takhle jet i nadále, neboť silově to pořád jde, až na dřepy jsou výkony srovnatelné s těmi pře dietou. Uvidíme, jak dneska pozved. Akorát ta nálada by občas mohla bejt lepší...
tak to je docela hrubý. Za chvilku budeš moct jít závodit do 100 :wink:
Ja. Sem štýhlý jako tygl.
DAVID.LOPAN

Příspěvekod melounek » čtv, 18 kvě 2006, 11:54

DAVID.LOPAN píše:tak to je docela hrubý. Za chvilku budeš moct jít závodit do 100 :wink:

to asi nevyjde, až přijde na řadu ivanov, trénink 4x týdně, váha určitě skočí i když budu jako doteď žrát po tréninku a víkend. Ve snu by mě ale nenapadlo o stovce jen uvažovat...Teď tomu tak fakt je, hned by byla dvoječka VT a pomalu bych moh začít pokukovat po jedničce hehe...Včera pozved 3op s 90% (220kg) předdietního výkonu, takže to fakt nepadá. Aspoň je vidět, že sádlo fakt nezvedá.
melounek
Guru

Příspěvekod stanley » čtv, 18 kvě 2006, 15:01

Meloune jak ti idu benxe? Ked zoberem x0ra a seba tak nam pupky slune helfuju ...

(inak sesi mlady sympaticky junak je s teba)
Opilec s flaskou pod hlavou,
zivy sa tekutou potravou,
nemava problemy so stravou,
trpi len zaludka otravou.
stanley

Příspěvekod melounek » čtv, 18 kvě 2006, 16:59

Meloune jak ti idu benxe? Ked zoberem x0ra a seba tak nam pupky slune helfuju ...

Pořád stejně bídně, asi to bude tím, že narozdíl od vás můj most nestojí za nic. Tuhle se mi ptal majitel, proč se před benčem tak kroutím, že nechápe smysl. Když jsem mu asi popátý vysvětloval, že je to kvůli krácení dráhy atd., došlo mi, že tohle samozřejmě chápe, a že je to reakce na to, že po mém kroucení se mi most po ulehnutí na lavičku rozjede jak záchod z karet z hlavy ožralého kouby ...je docela dobrý, když má člověk nějakou upřímnou odezvu od člověka liftem nedotčeného heh
(inak sesi mlady sympaticky junak je s teba)

já jsem sympatický junák odjakživa
melounek
Guru

Příspěvekod Tradewind » čtv, 18 kvě 2006, 17:53

Zas to s tou dietou neprehanej Melounku, nedavno jsi tvrdil, ze shledavas na suprech neco "imponujiciho a chlapskeho" a najednou se prodiras mezi nas, stihle hochy. heh :lol:
Tradewind

Příspěvekod melounek » čtv, 18 kvě 2006, 18:14

Tradewind píše:Zas to s tou dietou neprehanej Melounku, nedavno jsi tvrdil, ze shledavas na suprech neco "imponujiciho a chlapskeho" a najednou se prodiras mezi nas, stihle hochy. heh :lol:

Jenže to sem ještě mezi ně taknějak patřil...jak čas pokročil, zaznamenal jsem, zcela přirozeně, vývoj v tomto svém názoru. Teď tvrdím, že stokilovej vyseklej atlet s doslova antickou postavou je ideálem krásy (rozumíš, když teď mezi ně taknějak patřím)...

No a teď vážně. To, že vypadám jako rachetickej vyžranec :shock: mě opravdu nenechává klidným a je to silný argument pro ukončení jakéhokoliv omezování se ve žrádle. Na druhé straně jsem ale na stránkách ČSST zjistil, že v kategorii do 67,5kg, případně (když by se mi na soutěži mimořádně dařilo) v kategorii do 75kg, bych se svými silovými výkony zaznamenal MVT. To je zase silný argument pro setrvání v blaženém stavu permanentního hladu, stresu a psychické nerovnováhy.
melounek
Guru

Předchozí

Zpět na Tréningové logy