FORUM.OSVALECH.CZ

Diskuzní fórum Osvalech.cz

Melounek a jeho dieta:-)

Dřina a pot den po dni

Moderátoři: Cynik, Lifter675, Reno, melounek

Melounek a jeho dieta:-)

Příspěvekod PetkaB » pon, 6 úno 2006, 10:07

Dovolila jsem si ti ten topic založit sama,neb tvá vrozená plachost by mohla způsobit,že budeme ochuzeni o report,který si dnes lehce naznačil na biomagu....děkovat mi nemusíš :wink:

Na biomagu totiž zaznělo:"Jinak jsem se rozhod, že trochu shodím, uvidíme. Včera jsem začal - ke snídani uherák, k obědu kotel těastovin a kuřete + halvu jako zákusek (chtěl jsem ti jurassi vzít, ale eva říkala, že bys to asi neocenil:), ke svačině zbytek štangle z uheráku a večer sem se přežral tak, že jsem nemohl jít ani spát. Ráno jsem se zvážil a zatím jsem nezhub. Budu muset přitvrdit."
Každý máme něco.Třeba někdo má..ve všem jasno.
PetkaB
Moderator

Příspěvekod melounek » pon, 6 úno 2006, 14:03

Trošku si píchla Peťko do vosího hnízda, já ještě nevím, co chci, až se rozhodnu, už topůjde jako po másle...Ráno po snídani jsem sem chtěl napsat, jak pojedu dietu i při hst, shodím tak asi 10 kg a bude. Teď před obědem si ještě ponechávám lhůtu na rozmyšlenou.

No ale asi to vypadá, že při hst budu trošku vlnit. Chtěl jsem zařadit i kolo, nejdřív jsem vypustil to, že ho pojedu mimo tréninkový dny, pak jsem uvažoval, ž ho pojedu po tréninku, teď už jsem kolo vypustil úplně. Takže nejnovější stav mysli - sachry - hodně po tréninku (i když to znamená nažrat se kolem 11 hod. večer), v mimotréninkové dny budou sachry kolem 200 - 300gr, před tréninkem to utáhnu ještě víc. O víkendu a hlevně v neděli to tam naperu. Protože nebudu používat žádné udržíváky hmoty, tak uvidíme, jak to půjde.

PS pořád je to ale ve stadiu úvah:)
melounek
Guru

Příspěvekod johny_cz » pon, 6 úno 2006, 14:17

a co treba ckd ?
Honza T_
johny_cz

Příspěvekod kouba » pon, 6 úno 2006, 14:18

johny_cz píše:a co treba ckd ?

:mrgreen:
kouba

Příspěvekod Reno » pon, 6 úno 2006, 14:39

Já bych se vzhledem k Melounkovým zálibám v tučném mase taky přimlouval za CKD:-) Ovšem na druhou stranu, hoši by asi těžko unesli trénovat de facto jen dvakrát týdně. Faktem je, že by to mohli zkrátit jen na měsíček a ztráty by snad nebyly tak velké....
Reno
Site Admin

Příspěvekod PetkaB » pon, 6 úno 2006, 15:02

Já to myslela dobře,jen jsem ti chtěla ulehčit to těžké rozhodování:-)Mrmza už má ode mě kontakt na někoho,kdo je sice o trochu slabší než ty,nicméně ted někdy rozjíždí se svým sparingem HST a řízenou stravu,kdybys potřeboval povzbudit live :D
PetkaB
Moderator

Příspěvekod melounek » pon, 6 úno 2006, 15:41

Jsem po obědě, takže tu dietu vidím zase trochu reálně a pomalu na ní najíždím (již u oběda jsem udělal změnu, místo tatarky jsem si dal kečup).

U ckd mi přišlo, že výsledky nebyly moc vidět, navíc chci jet s mrmzou klasicky silovku, taky to nechci moc hrotit, takže budu vlnit. Pojedu něco jako Lopan, akorát sem nedám foto, protože mu nechci zkazit jeho snažení. Kdyby totiž viděl mojí fotku dnes, musel by uznat, že prase vypadá poněkud jinak, než si dodnes myslel a ztratil by důvod dietit.

No už to vypadá pomalu jako log (to nechci kurva!), takže dodávám jen podstatné míry - dnes hezkých 117-8kg/178cm, chci to dostat na ideálních 105 - 107, takže snad nic těžkého.
melounek
Guru

Příspěvekod PetkaB » pon, 6 úno 2006, 15:44

Byl ten kečup dia????!!!
PetkaB
Moderator

Příspěvekod melounek » pon, 6 úno 2006, 15:46

nebyl, ale je to vlastně jedno, protože v kečupu sou sachry, což jsem v návalu nadšení, že už dietím, zapomněl. Takže přecházím zpět na tatarku.
melounek
Guru

Příspěvekod PetkaB » pon, 6 úno 2006, 15:48

JJ,to ti chválím...dej do toho pořádnou aerobku a tatarka se podstatně líp zvrací :wink:
PetkaB
Moderator

Příspěvekod Cynik » stř, 8 úno 2006, 10:26

Včera padlo rozhodnutí, že u HST budeme mít řízenou stravu taktéž - od pondělka. Osobně pojedu první týden 300-200-300-200-250 + normální žraní o víkendu. A protože jsem sračka, podložím to nečestnýmni prostředky :evil: (ne AAS). Představa je -10kg oba, doba +/- 10týdnů.
Cynik

Příspěvekod kouba » stř, 8 úno 2006, 10:31

mrmza píše:Včera padlo rozhodnutí, že u HST budeme mít řízenou stravu taktéž - od pondělka. Osobně pojedu první týden 300-200-300-200-250 + normální žraní o víkendu. A protože jsem sračka, podložím to nečestnýmni prostředky :evil: (ne AAS). Představa je -10kg oba, doba +/- 10týdnů.

Sakriš jak ty sachry můžete tak přesně počítat? To je snad nemožný...
kouba

Příspěvekod el džej » stř, 8 úno 2006, 10:32

kouba.powerlifter píše:Sakriš jak ty sachry můžete tak přesně počítat? To je snad nemožný...
:D :D úplně stejně jako bílkoviny, stačí vědět co jíš :wink:
el džej
Pubescent

Příspěvekod Cynik » stř, 8 úno 2006, 10:34

kouba.powerlifter píše:
mrmza píše:Včera padlo rozhodnutí, že u HST budeme mít řízenou stravu taktéž - od pondělka. Osobně pojedu první týden 300-200-300-200-250 + normální žraní o víkendu. A protože jsem sračka, podložím to nečestnýmni prostředky :evil: (ne AAS). Představa je -10kg oba, doba +/- 10týdnů.

Jsem moc shnilej je počítat, ale hodná kamarádka diet. sestra mě udělala kostru na tyden, takže se jí budu držet. Nahodím log - uvidíš, že to jde ;)
Bílkoviny budu mít na +/- 2g/kg a tuk bude nízko, jak to půjde.
Cynik

Příspěvekod kouba » stř, 8 úno 2006, 10:36

mrmza píše:
kouba.powerlifter píše:

Jsem moc shnilej je počítat, ale hodná kamarádka diet. sestra mě udělala kostru na tyden, takže se jí budu držet. Nahodím log - uvidíš, že to jde ;)

No jo ale potom musíš mít přesně stanovený jídlo nebo ne? Aby se to s přesností dalo vypočítat... By mě teda mohlo - raději budu tlustej a kategorie do 125 :D . Nahoď log ať vidim jak taková diet vypadá ;)
kouba

Další

Zpět na Tréningové logy